Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Vitalija Liutvinskienė, 19/212
Anglų kalba
Vitalija dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.3     Bendravimas: 0     Pažymiai: +1
pieva, 2010-08-04
Nieko gero negaliu pasakyti apie šią dėstytoją, gal ji ir atrodo geras žmogus, bet tas jos gerumas apsimestinis dažnai, o jos paskaitos nuobodybių nuobodybė. Studentai vos išsėdi iki paskaitų pabaigos nemiegodami, ji net pati juokaudavo, kad vienas studentas buvo užsnūdęs pas ją, nes tikriausiai labai pavargo. Atrodo, kad ši dėstytoja žino labai nemažai, bet iš kitos pusės išvedinėja filosofines teorijas, kurias supranta tik ji pati, arba prireikia nemažai pastangų, kad įsigilinęs kažka suprastum. O taip neturėtų būti. Pažymius gerus gauna tie, kurie jai patinka, jei jai nepatinki, tai tave išjuoks viešai, apšauks koridoriuje, pagarbos studentui nulis!! Dėstytojas nebūtinai turi patikti studentui, svarbu jo dalykas būtų įdomus, informacija pateikiama glaustai, suprantamai, ko tikrai negalėčiau pasakyti apie V. Liutvinskienės paskaitas. 4 metus praleidau mokydamasi jos nesamones, drąsiai galiu pasakyti, kad tai visiškas laiko gaišimas ir niekur to nepanaudosi.
AS108, 2010-05-19
Nors apie sia destytoja visokiu nuomoniu yra, bet man ji patiko :)
Gramatika isaiskina labai idomiai (aisku pasakodama kartais nuklysta nuo temos) , bet bent jau as jos visus aiskinimus supratau.
Pas ja geriau namu darbus paruosti ir issiversti zodzius :)
PAzymiu negaili, pasimokius galima tureti nebloga pazimi.
wiikuutee, 2009-12-09
Pradzioj destytoja labai patiko, atrode linksma, buvo idomu sedet paskaitose. Bet veliau jau jos tie nukrypimai nuo temos ir filosofijos pradejo igrist. Per paskaitas visi sedi transo busenoj, ziuri i viena taska, nieko neprisimena kas buvo destoma. Temas desto labai padrikai, soka nuo vienos minties prie kitos, viena taisykle aiskina pusvalandi, nors pacio aiskinimo ieina kokios 5 minutes, o visa kita laika kazka filosofuoja.
Vietoj to, kad padetu studentams su tarimais, jei netycia ne taip perskaito, issitycioja is jo, atskaito koki nors morala, kad nemoka gerai skaityt.
Del pazymiu nieko pasakyt negaliu, visaip buna.
anonimas, 2008-06-09
Man si destytoja nelabai patiko. Pas ja paskaitoj budavo taip,kad ziuri i laikrodi ir stengiesi nenusiziovauti:) Pradzioj dar tas jos nukrypimas "ne i tema"atrode juokingas,bet paskui jau igrisdavo..Man asmeniskai su ja problemu nebuvo,bet jei jau ant kazko uzsiseda,tai ziauru buna..nors i studenta kreipiasi Jus,bet ta pagarba dirbtine,kadangi megsta pasitycioti.Su ja gincytis isvis beprasmiska-jinai teisingiausia ir protingiausia..:) Siaip nieko nesakau,matosi savo dalyka tikrai ismano,bet vien to destytojai neuztenka,bent as taip manau:) Na o del pazymiu..juos raso pagal savo simpatijas ir antipatijas-vieniems kelia pazymius,kitiems nekelia.. ir dar amzinai kartoja: cia jums ir taip pazymiai pakelti,is tikruju mokat maziau nei tam pazymiui,kuri gavot:) apibendrinant,tai galiu pasakyti,jog pas sita destytoja man truputeli praejo susidomejimas anglu kalba:) na,tikiuosi jis dar sugris:))
skorpione, 2006-12-19
Pritariu kitiems komentarams- labai jau pasakoja viska per aplink, labai idomios ir keistos sasajos. paprastus dalykus taip suktai aiskina, kad jie tampa sudetingais suprasti. Paskaitose tikrai sunku issedeti, nes taip susuka viska, kad galiausiai pameti minti ir pradedi gryba pjaut. Dar man jos keistas bruozas, kad ji labiau megsta tuos sudentus, kurie aktyviai dalyvauja paskaitoj, daug sneka, kad ir neteisingai, bet svarbu kad sneka. Bet neziurint is viska labai faina ir linksma destytoja. be galo maloni ir draugiska. Paskaitose studentai jauciasi lygiais su ja. Megsta draugiskai pasijuokt ir is kitu ir is saves(retas destytojas turi toki bruoza). Pazymiu tikrai negaili. O protinga tai kaip reta. Be galo daug ziniu sukaupusi visose sferose:pradedant anglu kalba, filosofija, istorija, baigiant geografija, astronomija, religija...
Charisma, 2006-06-15
Nors paskaitose sunkiai issededavau ir jos man daznai prailgdavo, nes dalykas destomas kiek nutolus nuo esmes, taciau islaikyta pagarba ir tikrai neblogi pazymiai
mergaichiuke, 2006-01-16
shiai destytojai negaliu prikishti nieko, gal ji pasakoja ilgai, per aplink... bet shiaip ji geras ir nuoshirdus zhmogus ;) zhiniu tikrai turi, savo dalyku domisi :) realiai pas ja papildomai tikrai nezoobrinau, jei lankai paskaitas, per jas nemiegi, tai ir pazhymiai tikrai gedos nedaro ;)
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.