Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Vitalija Truskauskaitė
Greita poros paieška:
Vitalija Truskauskaitė, 131/212
Teatras
Vitalija dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.6     Bendravimas: +1.7     Pažymiai: +0.7
carole, 2017-05-24
Behemia, 2013-12-12
Menininkė ir viską tai pasako. Matosi, kad savo dalyką išmano puikiai, medžiaga skaitymui įdomi, namų darbas nesunkus. Dėstytoja visada puikiai nusiteikus.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
ooo, kžk jos pavardė buvo slaptažodis patektį į spektaklius nachaliavu :D labai fainas žmogutis, visada ir gatvėj pakalbins, ir spektaklį parekomeduos. paskaitos tikrai nenuobodžios, ji pati galėtų būt aktore :D kas prisimena ištisai kreiduotą šalikėlį? o kur dar įrašų peržiūros... Pasolinio "Dekameronas" šeštadienio vidurdienį :D
Atsiskaitymai jau atskira kalba... pamatai klausimus, ir supranti, kad jie kaip tai iš lempos... bet ryškiai ne iš tos pačios, iš kurios pats mokeis... po pirmo kolio įvarė nervinę krizę pusei kurso... po vieno iš egzaminų apsiverkiau (pirmą ir paskutinį kartą)... tiesa, pažymiai visada būna stebėtinai geri. bet vis dėlto galėtų būt mažiau traumuojantys atsiskaitymai
Anoniminis vartotojas, 2013-05-23
Foliee, 2012-12-01
Artilerija, 2011-12-16
Šiaip dėstytoja tikrai puiki, linksma, turinti savo charizmą. Dalykas nuotoliniu būdu, tad buvo tik kelios paskaitos, į kurias ir tai galima neateiti. O ir atėjus galima patirti keistą jausmą: lyg ir nuobodu labai, bet dėstytoja sudomina vien savo bendravimu. Tad gaunasi kažkokia priešprieša ir galiausiai nesupranti ar patiko, ar ne. :D Išlaiko visą paskaitos laiką ir galėtų turbūt dar laikyt. Bet labai mandagi, geranoriška, padėkoja tiems, kurie išbuvo visą paskaitą, tai jautiesi visai gerai. Medžiagos mokymuisi nemažai, tačiau išmokti galima. Na juk galima du kartus per pusmetį pasimokyt labiau tą teatrą. :) tiesa, egzaminas gan sunkokas pasirodė, bet žiūrėsim, kaip bus su pažymiais. :)
Studentė21, 2011-07-04
Ieva M, 2011-06-08
Dėstytoja atrodo gera, meila, na tokia žmogiška. Mokytis be galo daug ir tikrai nėra labai įdomu. Tikėjaus daugiau apie teatro užkulsius, kūrimo procesus išmokt, o čia pagrinde buvo istorija. Atsiskaitymai sunkūs, reikalaujama visokių painių dalykų ir smulkmeniški. Bandžiau pasikelti pažymį, maniau dėstytoja bus sukalbama ir viskas bus gerai, bet per aptarimą visus išsodino atskirai ir davė raštu atsakyt į 3 klausimus, paskui (jei daugiau nori keltis) dar papildomai žodžiu, na ir jei nors vienas atsakymas neteisingas, viskas, pasikelti šansų nebėra. Kaip iš B grupės dalyko, tai reikalaujama daugokai, vertinama per griežtai.
hamiuke, 2010-12-22
Na, dėstytoja gan šauni, linksma, moka pajuokauti :) Atsiskaitymai pakankamai sunkūs, klausimai labai smulkmeniški. Daugelio pažymiai geri, bet norint pasikelti egzamino pažymį, taip lengva nebus. Arba daug klausinės, arba visai neleis pasikelt (pvz., jei iki galutinio aukštesnio trūksta 0.3, tai jau neleidžia).
Ruberoiden, 2010-01-25
aj visai nieko. kaip ir pridera tikram menininkui-paciuozus, bet paskaitos visai linksmos o ir pazymiai geri. taip, kad nieko blogo ir negaleciau pasakyt. na gal tik tiek, kad pamirsta koliokviumus kartais:D
-*-*-*-*-*, 2010-01-23
simas, 2009-12-12
Puiki destytoja. Man buvo tikrai idomu. Puikus kontaktas su auditorija, medžiaga ir skaidrėse, ir konspekte, netingi paaiškinti jei ko nesupranti. Aišku, reikejo ir pasimokyti, bet tikrai nepervargau. Ir spektaklius rodo idomius.Tikrai nesitikėjau, kad galima trumpai ir aiškiai pristatyti teatrą.
Kakava, 2009-12-07
ganėtinai savotiška dėstytoja. pastebėjau, kad žmonės labai skirtingai ją vertina - kam dėsto teatrą kaip B grupės dalyką - ją myli, gerbia, kas turi specialybinius pas ją - keikia išsijuosia. tiek mano pačios kursas, tiek žmonės iš vyresnių kursų, su kuriais kalbėjau. neina per jos paskaitas susikaupti, labai nerišliai dėsto, pusės to, ką ji kalba, neina suprasti, o parėjus porai valandų po paskaitų net temą sunku prisiminti... tiesa, kad ji gyvena teatru, bet nemoka jo tinkamai perteikti studentams.
Iš dangaus, 2009-09-06
Labai gaila, kad tokie žmonės kaip ši dėstytoja dėsto tokius įdomius dalykus. Tikėjausi, kad bus įdomu, tačiau nusivyliau negyva dėstytoja.
gediminas, 2009-06-24
liuks atsisaktymai - tik sveiko proto nepamesk. Viska duoda, paaiskina ir dar i teatra nuveda uz dyka. Bent man taip buvo. Lankiau gal ir ne per daugiausiai paskaitu, bet tikrai patiko.
beige, 2009-06-14
Dėstytoja, tikrai, savo srities žinovė, tačiau atsiskaitymai labai sunkūs, medžiagos labai daug, kuri yra labai paini.
siga kateviciute, 2009-06-10
man tai tikrai patiko kaip desto - nenuobodu, daug spektakliu parodo. O del egz sunkumo - as pasiruosiau pagal konspekta (kur yra klausimai) ir viskas buvo gerai. o dabar maciau - bus on line budu - i konsultacijas ateik o mokykis kur nori -viskas internete, net paskaitos.
quote, 2009-06-02
Šią dėstytoją manau prisiminsiu tikrai ilgai :) Iš tiesu ji savo dalyką išmano puikiai, ir tiesiog pamišusi nuo teatro, tuo pačiu nori užkrėsti ir studentus. Humoras iš tiesų keistokas...o ir tas juokas, tik jai vienai suprantamas iš ko...Bet kaip asmenybė ji man patiko, šarminga moteris :)
Kitas dalykas atsiskaitymai ir pažymiai..iš tiesų ateini,pamatai užduotis ir supranti, kad visisškai nieko nemoki, arba kad gal ne į to dalyko atsiskaitymą užsukai...bet labai nustebina pažimys kuris kuo mažiau mokant tuo geresnis. Bent man taip buvo :)
provocative9, 2008-10-18
zinau apie ja tik tiek, kad per siu metu dalyku pristatymo ipusejima visi pradejo ploti kad pristatymas greiciau baigtusi ;] pasiruosusi n skaidriu is teatro kosmoso su daug texto ir kitos nereikalingos per pristatyma info. isvada tokia kad yes, shes thrown on her subject. patiks tiems teatriukams, kurie myli teorija, manau ;]
studente, 2008-04-29
Medziagos daug..o jos humoras tik jai vienai suprantmas,lb nemegsta gamtamoksliu ir informatiku,ir iskart juos nuraso,tdl paraso zemesnius pazymius nei yra is tikruju...neobjektyviai vertina
Aukse, 2008-04-18
Kursas išties gan sunkus. Konspektai, paskaitos labai įdomios, tačiau rašydamas kolį, ar egzą tikrai pasijunti taip, tarsi atsakinėji į klausimus, kuriuos pirmą kartą girdi.
BenoSarka, 2008-04-17
Tarp musu kurso (jau baigusio) vis dar sklando prisiminimai apie jos egzamina, kurio vieno klausimo neatsake nei vienas studentu, nes pasirodo ji pamirso apie ta tema mums papasakoti! bet aisku, nepamirso ideti klausima i egza! visa laime, kad issaiskinus jo niekam neiskaite kaip neatsakyto. O ir siaip, niekada nesupratau jos destymo, per atsiskaitymus jausdavausi lyg patekus i dalyko, kurio paskaitu niekad nelankiau egza, nors lankydavau ir turedavau visus uzrasus
studente67, 2008-02-20
Na tikrai apie jos humoro jausma universitete sklando mitai to nepaneigsi. Ir jos juokas toks užkrečiamas, nors neretai juokiasi tik pati su savimi ir dar neaišku iš ko...:D faina dėstytoja, smagios paskaitos, linksma juose pasedėti, bet kai ateina kolių ar egzaminų metas, tu suvoki, kad nieko nežinai, na per paskaitas tai tikrai nieko neišdėsto, o tik susidaro įspūdis kad ji plepėtų, o ne savo dalyką dėstytų. Konspektuotis beprasmiška, nes kalba neužbaigtomis mintimis, šokinėja nuo vienos prie kitos. Idomu pasiklausyti, smagu, bet kai ateina laikas atsiskaityti tai labai skaudžiai atsirūgsta ir žinoma ne jai, o studentams... Nesuprantu pagal kokius kriterijus ji vertina ir iš viso iš kur tokius klausimus koliui ar egzaminui traukia, kurių net nedėstė ir į intranetą nesudėjo. Žodžiu, jos nuomone studentas turi jau viską žinodamas apie teatrą ateiti į jos paskaitas...
Vertinimas-visiškai nekompetetingas ir neobjektyvus..!
Monika, 2008-02-01
Tikrai puiki destytoja.
Buvo truputi sunku, nes reikejo daug visiskai naujos medziagos ismokti, bet ji sugebedavo sudominti ir dziaugiuosi, kad pirmame kurse turejau tokia destytoja, IKVEPE tiesiog visur ir viskuo dometis:).

Ir dar smagios jos priminimu/kelioniu/ pazinciu istorijos :))
Anoniminis vartotojas, 2007-12-20
Man kaip destytoja tai ne kas... Turejau pas ja teatra. Miela per paskaitas, juokauja. Bet man "skaudejo" kai su jumoru ir 7 ipyskino, nors stengiausi is sirdies. Kas kad su sypsena...
Mano vienai pazistamai tai kazakada seniai pasirasinedama leptelejo kitiems studentams girdint kaip tokius kaip ji isviso i universiteta priima (atseit blogai mokosi).... Ji labai nusimine ir isgyveno. (nors ta mergina mokesi 9 ir 10, zemiausia pazymi 8 turejo, tik pas ja vienintele vos teigiama istempe).
Plepalas, 2007-12-01
Cia turbut yra viena tu destytoju, kuri tiesiog "kaifuoja", gyvena savo destomu dalykyku.. Po jos paskaitu, pats imi visur ir visada izvelgti teatra :) Ji tiki ir megaujasi tuo ka desto, destoma medziaga paivairindama video medziaga, asmeniais pasakojimais ar net nedideliais etiudais, o kur dar jos humoras!! IR TAI VEZA!!!
Manau, net nereikia sakyti, kad jos paskaitos beprotiskai idomios, turiningos ir aisku naudingos!!
Vertinimas ir atsiskaitymai grieztoki, bet galutiniame rezultate Tu uzkreciamas "teatro virusu", ziniomis apie teatra na ir gauni (kol kas) neblogus rezultatus! :)

Ps. gal po egzamino apie rezultatus kalbesiu ir kitaip, bet paskaitos tikrai fainos, idomios ir studentai jos akyse zmones, zodziu si destytoja tiesiog UNREALl!!
Ar ji tikrai daugiau nieko nedesto ne MI studentams?! (mielai pasirinkciau kitas jos paskaitas :) )
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.