Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Vladislav Fomin
Greita poros paieška:
E-komercija ir infrastruktūra
Vladislav dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.9     Bendravimas: +2.9     Pažymiai: +2.8
VerVer, 2015-12-18
Dėstytojas puikiai išmano dėstomą dalyką. Paskaitose niekada nebūna nuobodu, kadangi atsižvelgiant į mokomą temą visuomet pateikiama įdomių su tuo susijusių faktų.

Paskaitose pateikiama medžiaga labai gerai suprantama irpapildyta pavyzdžiais, todėl daug lengviau ją įsisavinti.

Neabejotinai susikroviau nemenką žinių bagažą paskaitų metu.
AnFallow, 2015-12-17
Tikrai, labai man patiko šis dėstytojas, o tikriausiai viena iš labiausiai patinkančių jo savybiu - kaip lengvai galima su juo sukontaktuoti, susitarti del darbu pridavimo ar deadline'o nukelimo. Jei kazko nesupranti - greitai paaiskins, jei nezinai, parodys, kur suzinot.

Taip pat labai patiko, kad destydamas V.Fomin nuolat stengiasi naudoti daug pavyzdziu bei alegoriju, kad kurstas taptu aiskesnis bei paprastesnis.

Beiges jo destoma kursa galiu drasiai teigti, jog, neidejes labai daug pastangu igavau tikrai nemazai naudingos informacijos, kuria, manau, turesiu kur panaudoti ateityje.
socketchecker, 2014-12-16
Anoniminis vartotojas, 2013-07-26
Reikia daugiau tokių dėstytojų.
Vertintojas, 2011-12-20
Puikus dėstytojas, į paskaitas eiti įdomu ir vertinga. Paskaitų metu pateikti pavyzdžiai pravers moksle ir gyvenime. Seminarai ir kiti atsiskaitymai nesunkūs jei lankai paskaitas.
Marius, 2011-12-20
Vienas iš geriausių dėstytojų, su kuriais teko susidurti. Tikrai išmano savo dėstomą dalyką, bei pateikia naudingą informaciją, kurią tikrai pritaikysime ateityje. Nei vienos paskaitos metu nebuvo nuobodu ir nebuvau priverstas išsitraukti telefoną ir skaityti naujienas internete :) Kadangi paskaitos tikrai įtraukiančios ir nesinori nieko praleisti pro ausis.
Rolandas, 2011-12-20
Destytojas kuriam rupi destomo dalyko kokybe, svarbiasia ne išdestyti medžiaga ir išeiti, bet ja išaiškinti klausantiems - kas jam pavyksta puikiai! Paskaitos vienos idomiausiu ir lengviausiai išmokstamos, ne vien del to, jog destytojas turi tam talenta, bet ir del to, kad kalbama anglu kalba. Tai suteikia išskirtinumo paskaitoms bei didesnio susikaupimo reikalauja paskaitu metu. Jokio kalbos barjero nepajutau, reikalui esant nesuprantamus žodžius ne tik išvercia i lietuviu kalba, bet ir juos placiau paaiškina esamame kontekste. Šiek tiek erzindavo "Definitions" iš praeitu paskaitu, prisimenamu paskaitos pradžioje, taciau tai gera praktika ir geras apšilimas prieš paskaita, kurio deka isisavinamos esmines žinios. Destytoja ir jo destoma medžiaga vertinu tiktai puikiai!
Anoniminis vartotojas, 2011-12-20
Dėstytojas kuriam rūpi dėstomo dalyko kokybė, svarbiasia ne išdėstyti medžiagą ir išeiti, bet ją išaiškinti klausantiems - kas jam pavyksta puikiai! Paskaitos vienos įdomiausių ir lengviausiai išmokstamos, ne vien dėl to, jog dėstytojas turi tam talentą, bet ir dėl to, kad kalbama anglų kalba. Tai suteikia išskirtinumo paskaitoms bei didesnio susikaupimo reikalauja paskaitų metu. Jokio kalbos barjero nepajutau, reikalui esant nesuprantamus žodžius ne tik išverčia į lietuvių kalbą, bet ir juos plačiau paaiškina esamame kontekste. Šiek tiek erzindavo "Definitions" iš praeitų paskaitų, prisimenamų paskaitos pradžioje, tačiau tai gera praktika ir geras apšilimas prieš paskaitą, kurio dėka įsisavinamos esminės žinios. Dėstytoją ir jo dėstomą medžiagą vertinu tiktai puikiai!
Saulius Kuzminskis, 2011-12-19
Šaunuolis dėstytojas!
Ne metodininkas, neužkrauna galvos sausais dalykais ir pats ją turi tikrai labai gerai veikiančią :) Yra kompetetingas ir gerai išmano savo dalyką.
O kad ir studentų galvos pradėtų veikti taiko gerai suderintą strategiją:
1) Paskaitų pradžioje pakartojami svarbiausi dalykai. Nors kiek ir erzina, tačiau kartojimas anksčiau ar vėliau TIKRAI padeda įsiminti ir atneša didelę naudą.
2)Dėstomą medžiagą visuomet iliustruoja pavyzdžiais, todėl yra įdomu klausyti ir lengviau įsisavinti. Tad paskaitas lankyti norisi, o lankant ir pažymiai geri laukia. Straipsnių pateikiama daug, tačiau tarp jų yra tikrai įdomių ir naudingų.
3) Bendravimas. Čia jau patiems pamatyti reikia. Ryšio su studentais tikrai ieško ir tikrai atranda.
Gaila, jog dėstyti pradėjo tik magistre. Gaila todėl, jog informatikos bakalaure buvo ir nekokių dėstytojų, kurių dėka daug kas gali nebenorėti mokytis toliau, tačiau Fomin galėtų ir kitus dėstytojus pamokyti, kaip Vileikos g. 8 reikia vesti paskaitas.
dainius, 2011-12-15
Kol kas geriausias ir įdomiausias dėstytojas iš visų sutiktų. Tik atėjęs į auditoriją randa bendrą kalbą su studentais ir moka sudominti savo dėstomu dalyku. Dalykas išdėstytas puikiai ir studentų problema jei jie nesuprato, bet jei rodomos pastangos pažymio tikrai nepagailės. Patiko, jog medžiagą sudaro ne tik teorija, bet ir realūs pavyzdžiai, papildomi straipsniai, kurie padeda daug geriau suprasti dalyką ir šiaip praplėsti akiratį. Neturiu priekaištų nei pačiam dėstytojui, nei dėstomam dalykui.
Arunas, 2010-12-15
Išskirtinis dėstytojas, tiek savo žiniomis, tiek dėstymo būdu. Smagu jog dėstytojui svarbiausia ne numesti visa teorija studentui, o ją išaiškinti iki menkiausių smulkmenų. Sunkiai galima būtų surasti kitą tokį dėstytoją, kuris prie kiekvienos temos galėtų pateikti tiek aiškių ir gyvenimiškų pavyzdžių. Studentai tikrai susimasto kiek dar daug nežino:) ir kiek visur dar reikia gilintis. Puikus dėstytojas.
Angel, 2010-12-14
Tai kolkas vienas iš labiausiai man patikusių dėstytojų VDU. Kompetencija: Savo srities specialistas, parašęs nemažai staripsnių, sugebantis paskaitų metu sudominti studentą. Nebuvo nei vienos nuobodžios paskaitos. Patiko tai, kad paskaitos anglų kalba. Naudinga buvo prisiminti anglų kalbą, ypač dėl to, jog ši sritis be jos tiesiog negali apsieiti. Paskaitų temos buvo įdomiai išdėstomos, remiantis tikrais, neišgalvotais pavyzdžiais, dėstytojas išmokė žvelgti į kai kuriuos dalykus kitu kampu.
Bendravimas: taip turėtų bendrauti visi dėstytojai su studentais. Šiltas, malonus, išlaikant būtinas ribas tarp studento ir dėstytojo, tačiau draugiškas bendravimas tai didžiulis dėstytojo privalumas.
Pažymiai: Vertinimai atitinka studentų žinias, taip pat nėra nuvertinamas kitoks studento požiūris, aišku, jei jis yra teisingas.
Bendrai: Gerai yra tai, kad dėstytojas visuomet stengiasi taisyti klaidas, jei jų būna, sužinodamas jas per studentų atsiliepimus apie paskaitą, tik taip įmanomas tolimesnis tobulėjimas. Aišku, neapsieita ir be minusų. Pagrindinis ir, ko gero, vienintelis buvo praktinių seminarų užduotys. Man labai trūko konkretesnių užduočių, kad ir su nurodymais, kokius konkrečiai klausimus turėjome atsakyti nagrinėdami savo paslaugų įmonę. Dėl tokio neapibrėžtumo buvo sunku dalintis darbus grupelėje, todėl ir sunku nustatyti kiek kas dirbo. Dėstytojo paskaitas vertinčiau 10, seminarus 5 balais.
Gintare, 2010-12-05
Dėstytojo paskaitos buvo labai idomios, man patiko Dėstytojo dėstymo būdas: viskas iš eilės - juk nežinodami, kas yra apskritimas, nesuprasim kas yra informacinė sistema:) būtent dėl to kartais pasijausdavau visiškai nieko nemokanti, bet tai - puiki proga pradėt kitaip mąstyt nei iki šiol (bandyt ne išmokt kas dėstoma, o suprast). Dar vienas paskaitų pliusas - anglų kalba (tačiau tai turi ir minusų ir pliusų: pliusas - anglų kalba tikrai labai reikalinga ir tai puiki proga ją prisiminti ir pradėt vartoti, minusas - ne visada būdavo aišku apie ką kalbama, net ir namuose grįžus su žodynu iki galo neišsiversdavau). Taigi apibendrinant galėčiau teigti, kad Dėstytojas ir jo dėstomos paskaitos yra tikrai naudingos. Naudingos dar ir dėl to, kad paskaitos niekada nebūdavo tik skaidrių nuskaitymas (juk skaidres namuose galim persiskaityti kiek tik norim kartų!), bet gaudamom ir labai šaunių pavyzdžių. Atrodo tiek, kiek žinau, susitiksim dar kitame semestre, tad tikiuosi iki to laiko būsiu patobulinus savo anglų kalbos žinias ir daugiau visko sugebėsiu suprasti :))))
Kefyras, 2010-01-05
fomin'a vertinu labai gerai uz jo zinias, bendravime ir poziuryje i studentus, vertinimo politikoje. tas, kuris mano, kad yra vertas daugiau visada gali savo nuomone gintis diskusijoje su destytoje. siulyciau seminaru vertinimo politika pakoreguoti, kad tie seminarai butu prasmingi, o ir kiekvieno indelis i ji butu isskirtas.
gracija, 2010-01-05
Dėstytojas kompetetingas ir tikrai savo srities specialistas, dėja kalbos barjeras man užkirto kelią įsisavinti jo pateiktai medžiagai (tačiau manau tai ne dėstytojo problema o studento nemokamčio kalbos). O taip studentiškai kalbant - " Jau kas kas, bet Fomin'as pažymių negaili!"
MeOnly, 2009-12-23
Tiesa sakant tiek pats dėstytojas, tiek ir patys dėstymo principai buvo man kažkas naujo, su kuo dar nebuvau susitikęs VDU.
Dėstytojas - tikrai išsilavinęs, mokantis ne vieną užsienio kalbą (viena iš jų, kaip nebūtų keista, tai mūsų gimtoji - lietuvių). Be VDU dėstė/dėsto ir keliuose užsienio universitetose bei turintis nemažai patirties susijusiais su jo dėstomais dalykais. Paskaitų metu (kadangi gaudavom pakankamai daug namų skaitymo) paaiškėjo, kad dėstytojas yra parašęs ir nemažai straipsnių. Trumpai tariant - žmogus vertas garbingo dėstytojo vardo, žmogus išmanantis savo darbą bei puikiai jį darantis (jei ne 10-ukui, tai tvirtam 9+).
Paskaitos, kurios vykdavo anglų kalbą su lietuviškais intarpais, jei kas nors kažko nesuprasdavo, būdavo pakankamai įdomios ir nenuobodžios. Dėstoma buvo remiantis praktiniais pavyzdžiais bei palaikant kontaktą su studentais. Po kiekvienos paskaitos Fomin'as visada norėdavo išgirsti studentų "feedback'ą", kad kitą kartą galėtų dar geriau pasiruošti paskaitai. Kas greičiausiai atėję iš užsienio universitetuose taikomų praktikų, nes VDU neteko su tuo susidūrti. Į kiekvieną paskaitą dėstytojas ateidavo pasiruošęs ne tik kažką tuščiai perskaityti ar greit prabėgti per skaidres, bet supažindinti bei paaiškinti studentams paskaitos temą. Vienas iš dėstymo principų buvo - "kol neišmokai skaičiuoti iki dešimt, tol nepradėk mokintis daugybos". Dar labai patiko pačio V. Fomin'o suorganizuotos kviestinės paskaitos, kurių metu paskaitas skaitydavo dėstytojai iš kitų Lietuvos ar užsienio universitetų.
Vertinimas - vertinimo sistema labai paprasta ir logiška - kiek žinai, tiek ir gauni. Jokių priekaištų dėl jos aš neturėjau. Na bet, jeigu kažką nuskriaudė ar per mažai parašė su dėstytoju visada galima aptarti kodėl parašė tiek daug ar tiek mažai. Jo vertinimai visada yra motyvuoti, bet jeigu įrodysit, kad mokate daugiau nei gavote, tai su ivertinimo pataisymu jokių bėdų iškilti ne turėtų.

Minusai: labiausiai nepatiko paskaitai priklausantis seminarai. Susidarė tokia nuomonė, kad seminarų užduotis buvo parinkta kiek skubotai, gerai neapgalvojus visų detalių. Visų pirmą nepatiko tai, kad nors dirbama buvo grupelėmis, bet didžioji darbo dalis "užkrito" vieną, konkretų grupės narį, kuris dirbo seminaro metu nagrinėjamoje įmonėje. To pasekoje apie 50-80% viso grūpės darbo turėdavo atlikti tas vienas asmuo. Pati seminarų užduotis buvo sugalvota taip, kad proporcingas darbų paskirstymas tarp grupelės narių buvo praktiškai neįmanomas.
Ir paskutinis minusas kurį norėčiau paminėti būtų labai jau neproporcingas teorinės medžiagos paskirstymas tarp koliokviumo bei egzamino. Koliui teko mokintis kur kas daugiau nei pačiam egzaminui.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.