Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Vladislav Fomin
Greita poros paieška:
Vadybos informacinės sistemos
Vladislav dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.4     Bendravimas: +2.3     Pažymiai: +1.9
Gerda Poviliunaite, 2017-06-17
Puikus dėstytojas, ne tik gerai išmanantis savo dėstomą dalyką bet ir stengiasi visas turimas žinias atiduoti studentams.
Olvita Budraitytė, 2017-06-07
Puikus dėstytojas, gerai išmanantis ir žinantis savo darbą su studentais,ačiū jums
anonimas123, 2017-06-04
Gabrielė Petrevičiūtė, 2017-06-02
Puikus, griežtas, bet teisingas dėstytojas. Puikiai atlieka savo darbą.
Beata Vasiukevič, 2017-06-01
Dėstytojas dėstomą dalyką išmano gerai, žino daugiau nei to reikalauja kursas. Paskaitos įdomios, sužinojau daug faktų, kurie prisidėjo prie mano bendro išprusimo. Dėstytojas komunikabilus, studentus gerbia, gerbia jų nuomonę. Kilo šiek tiek sunkumų su medžiaga, iš kurios reikėjo mokytis, kadangi ji buvo anglų kalba, o atsiskaitymai visgi vyksta lietuvių kalba, tačiau tai nesudaro didelių sunkumų lankant paskaitas.
Greta Jonušytė, 2017-05-31
Patiko paskaitos labai ! Griežtas, bet teisingas. Paskaitos įdomios, daug papildomos įdomios informacijos, daug įdomių faktų! Ačiū, Dėstytojau, už paskaitaz ir pastangas mus sudomint šiuo dalyku :)
Gabrielė, 2017-05-31
Draugiškas ir supratingas dėstytojas. Vienintelis trūkumas - angliškos skaidrės ir straipsniai. Atsiskaitymuose klausimai pateikti lietuviškai, todėl sunku surasti atitikmenis iš angliškų skaidrių. Be šio trūkumo - dėstytojas savo darbą atliko tinkamai.
Renata Macerenkaitė, 2017-05-31
Paskaitos yra informatyvios, tačiau pats dėstomas dalykas yra gana sudėtingas, kita vertus, dėstytojas yra linkęs ieškoti kompromiso su studentais, jeigu mato, kad studentas stengiasi, dėstytojas yra linkęs pakelti pažymį.
Brigita Kambaraitė, 2017-05-31
Šio dėstytojo paskaitose galima išgirsti ne tik daug teorijos, bet taip praktinių pavyzdžių,sužinoti apie VIS pritaikymą. Paskaitos informatyvios, dėstoma įdomiai,tad laikas neprailgsta. Taip pad dėstytojas noriai ir geranoriškai bendrauja su studentais.
Rokas Baltrušaitis, 2017-05-31
Dėstytojas, kuris pukiai išmano savo darbą. Ne tik stengiasi apšviesti studentus aktualia ir naudinga informacija, bet tai daro įdomiai bei įtraukiančiai. Tikras savo srities profesionalas.
Indrė Kupčinskaitė, 2017-05-31
Paskaitos buvo įdomios, nors dalykas ir nebuvo iš lengvųjų. Tai, kad dauguma informacijos buvo anglų kalba, buvo ir pliusas ir minusas, tačiau suprantant, problemų išmokti neturėjo kilti. Sėkmės darbuose :)
Miglė Ožalaitė, 2017-05-31
Buvo tikrai įdomių paskaitų, kur sužinojau įdomių faktų. Pats dėstytojo paskaitų dėstymas geras, informatyvus. Taip pat nekasdien paskaitose iš makaronų statysi bokštą. Gal šiek tiek sudėtinga buvo susidraugauti su angliškomis paskaitų skaidrėmis, bet čia reikia suprasti ir dėstytoją. Ačiū už šį kursą.
student, 2017-05-31
Nepatiko, jog didžioji dalis informacijos ruošiantis koliokviumui ir egzaminui skaidrėse yra anglų k., kai tuo tarpu tarp kurso studentų nebuvo nei vieno užsieniečio. Pats dalykas apskritai nėra iš lengvųjų, todėl ruoštis atsiskaitymams skaitant užsienio kalba yra labai sunku ir manau - neteisinga. Vis dėl to pinigai mokami už studijas lietuvių k. taigi norėtųsi, jog taip ir būtų.
Koliokviumo vertinimai buvo pateikti labai išsamūs, tačiau iki galo nesuprantami, kodėl už vieną ar kitą atsakymą išmoktą iš skaidrių ir paskaitų medžiagos nebuvo gauti pilni balai. Atrodo, jog reikalauta daugiau, nei buvo suteikta informacijos.
Pats dėstytojas tikrai puikiai išmanantis savo dėstomą dalyką, tačiau buvo kai kurie aspektai, kurie nepatiko jo dėstyme.
Rasa Žukauskaitė, 2017-05-31
Pateikia daug medžiagos paskaitu metu, bet taip pat savarankiškam darbui. Dėsto suprantamai informatyviai, pozityviai. Organizuoja praktines užduotis, žaidimus. Yra reiklus, tačiau pagrįstai teisingas.
Evelina Jonaitė, 2017-05-31
Žino savo dėstomą dalyką, bet savo žinias pateikia sudėtingai, neaiškiai. Dažniausia beveik visi dėstytojai laikosi vienos sistemos ir ją paaiškina. Šis dėstytojas visą vertinimą ir užduotis pateikia savaip, bet apie tai neįspėja studentų. Norėtųsi daugiau informacijos apie tai kaip jis dėstys visą semestrą paskaitas ir taip pat norėtųsi susistemintos informacijos moodle sistemoje, nes vienur informacija lietuviškai, kitur angliškai. Nėra tvarkos. Linkiu sėkmės tobulėti! :)
Odeta Samukaitė, 2017-05-31
Puikus dėstytojas! Išmano savo dėstoma dalyką, puikiai, aiškia ir įdomiai perteikiama informacija. Paskaitų laikas niekada neprailgsta, nes įterpiami ir žaidimai ar mini testukai, kurie paįvairina paskaita. Vienas iš geriausių VDU dėstytojų!
Andrius Cvirka, 2017-05-31
Aiškiai ir detaliai informaciją perduodantis dėstytojas, paskaitos ir pats paskaitos pasakojimas įdomus . Griežtas, bet teisingas
kerimovaite, 2016-12-06
Labai fainas linksmas ir su didele kompetencija destytojas. Paskaitos buvo idomios ir laukiamos :)
Shorty, 2016-11-28
Paskaitose nebuvo nuobodu, dėstoma informacija aktuali ir naudinga. Pavyzdžiai praktiniai ir padedantys geriau įsisavinti informaciją. Ačiū už paskaitas.
Ieva, 2016-11-27
Fainas dėstytojas, pajuokauja paskaitose, nėra įtampos bendraujant. Labai nuoširdus žmogus.
Sarune Kasperaviciute, 2016-11-25
Labai fainas dėstytojas, gerai išdėsto savo dalyką su įvairiais pavyzdžiais, tačiau įvertinimai visus nuvylė... :(
P.S. tikiuosi į pirtelę pakvietimus vistiek gausim... :))
rallye, 2016-11-24
Nors ir neteko aplankyti daugybes paskaita, taciau kiek buvau tiek labai patiko, labai idomus ir protingas zmogus, moka sudomintis ir puikiai itraukia studentus i paskaita, aciu uz paskaitas, rekomenduoju!
Monika, 2016-11-24
Vienas is labiausiai gerbtinu ir ismananciu savo sriti destytoju. Ne tik savo srities specialistas, bet sugeba idomiai pateikti ir isdestyti medziaga. Pazymiai atitinka zinias, taciau destytojas, atsizvelgiant i studentu motyvacija, mielai nesuprantamus dalykus aiskina is skirtingu pusiu. Paskaitose nesinori nei miegoti, nei scrollinti 9gag ar facebooko :)
Skaiste Petrauskaite, 2016-06-15
Labai puikus dėstytojas! Visuomet pasiruošes dėstomai paskaitai, tad paskaitos tikrai idomios, isimenamos. Visuomet pateikia idomu pavyzdžiu. Turi gera humoro jausma, kuri pasiteikia vesdamas paskaitas ar aiskinant konkrecius dalykus, tad taip dar lengviau isimenama informacija. Tikrai geras ir nuoširdus destytojas.
Simona Venslovaite, 2016-06-15
Nuostabus Dėstytojas, išmano daugybe sričių, moka bendrauti bei sudominti studentus. Visada stengiasi studentams paskaitos metu paaiškinti kuo vaizdingiau bei pateikdamas aiškiu pavyzdžiu. Moka sudominti auditorija, todėl į paskaitas net norisi eiti.
Indrė Jasaitė, 2016-06-15
Puikus dėstytojas! Puikiai išmanantis savo darbą, pateikia tikrai aiškius ir paprastus pavyzdžius, kiekvienam suprantamus. Stengiasi ir nori, taip išaiškinti, kad kiekvienas studentas suprastų ir išmoktų jo dėstomą temą. Gera mokintis, kai yra tokių dėstytojų!:)
Karolis Zubernis, 2016-06-15
Šaunus dėstytojas, paskaitos įdomios ir naudingos, daug konkrečių, lengvai suprantamų pavyzdžių. Labai patiko!
Kamile Kalminaite, 2016-06-15
Labai saunus destytojas, paskaitos idomios, lengvai suprantamos. Destytojas linkes padeti studentui, paaiskinti bei ispresti problemas.
Kristale, 2016-06-15
Labai labai puikus dėstytojas, puikiai ir aiškiai išaiškina paskaitas, jei kas neaišku gaišta savo brangu laika ir padeda lengviau viska suprasti. Tik teigiami ir geriausi atsiliepimai apie Dėstytoja Fomin!!! :)
Bigger Dragon, 2016-06-07
Paskaitos vaizdingos, nes dėstytojas dažnai pasitelkia gyvenimiškus pavyzdžius, tad galima aiškiai suprasti kuo dėstomas dalykas yra naudingas realiose situacijose. Visgi pačio dėstytojo charakteris yra "sunkokas", bet kadangi baigęs modulį jaučiuosi pasisėmęs daug naujų žinių, dėstymą vertinu puikiai.
Taip pat patiko juokeliai apie vyrų ir moterų santykius :)
studentė, 2016-06-07
Dėstytojas geras, lengvai bendraujantis bei sutariantis su visais studentais. Kartais lietuvių kalbos žinios trugdo suprasti paskaitos esmę, bet dėstytojas lengvai viską paaiškina.
Vilius, 2016-06-03
Tikrai geras destytojas, ypac turetu buti idomu vadybininkams, nes viskas susije su sia informaciniu technologiju platforma. I turimus klausimus atsako su papildoma informacija jeigu tik idomu. Idomi asmenybe, savo srities specas.
Studentė, 2015-12-18
Vienas geriausių dalykų, jog su dėstytoju labai lengva greitai susisiekti, visada greitai atsako ir dėl to nekyla jokių problemų. Labai geranoriškas. Išmano savo dalyką. Pažymius rašo už studentų pasiektas žinias ir suvokimą. Todėl atsiskaitymai studentams gali būti sudėtingi. Tačiau, dėstytojas siekia, kad studentai suprastų jo paskaitas. Pateikia labai vaizdingus pavyzdžius, kurie leidžia lengviau suprasti dalyką.
kiva, 2015-06-16
Vadybos informacinių sistemų dėstytojas,išmanantis savo dalyką, sugeba sudominti. Pažymių negaili, tačiau juos rašo už žinias,sąžiningai. Mano nuomone, dėst. V.Fomin yra vienas iš geriausių dėstytojų VDU.
...., 2014-06-06
Labai geras dėstytojas, puikiai išmanantis savo darbą. Labai šauniai ir įdomiai dėstomos paskaitos. Pakaitų metu pateikti pavyzdžiai, ne tik padėdavo lengviau ir geriau suprasti dėstomą medžiagą, bet jie praverčiantys gyvenime. Drąsiai galiu teigti, kad tai viena iš puikiausių paskaitų, kurios nesinorėdavo praleisti.
Vaiva, 2014-06-05
Dėstytojas iš didžiosios raidės! Puikiai išmanantis dėstomą dalyką, pateikiantis gyvenimiškus pavyzdžius, kurie padeda ne tik lengviau įsisavinti informaciją prieš atsiskaitymus, tačiau įsimena ir visam laikui, praverčia praktikoje. Paskaitos visiškai kitokios nei daugumos: įdomios, linksmos, į kurias eiti galima su malonumu. Medžiaga atsiskaitymams aiški, sukonspektuota. Draugiškas, šiltas, pagarbus studentams, siekiantis ne ,,sukirsti", o priešingai- padėti įsisavinti nesuprantamus dalykus, atsakyti į rūpimus klausimus. Aktyvus žmogus, nuolat pateikiantis studentams įdomių, naudingų kelionių ar paskaitų pasiūlymų. Puikus kompetencijos ir gero humoro jausmo derinys, dėstytojo pavyzdys.
evf2012, 2014-06-05
Geras dėstytojas, paruošia dėstomai paskaitai skaidres, dėsto nesausą teoriją, turi humoro jausmą. Aiškinant kažkokį dalyką, kilus studentui klausimui pateikia realius pavyzdžius.
VildaS, 2014-01-06
Puikus destytojas, bendraujantis,draugiskas, taip pat ismano savo darba, ir turi puikiu ziniu. Moka isdestyt informacija taip,kad butu idomu, ir suprantama. Duoda labai gyvenimisku pavyzdziu, tam kad suprastum esme o ne kaltum viska. Taip pat linksmas:)
Anonimas, 2014-01-06
Gerbia studentus, noriai bendrauja, visada padeda, jeigu reikia. Visada nori perduoti turimas žinias studentams, įtikinti, kad jo dėstomas dalykas svarbus įgyjamai specialybei. Stengiasi informaciją pateikti taip, kad studentai viską suprastų savaip, įsisavintų pagal pavyzdžius, o ne "kaltų" medžiagą.
Edita, 2013-12-20
Puikiai išmano dėstomą dalyką, pateikia pavyzdžių, kurie padeda lengviau suprasti dėstomą medžiagą. Atsiskaitymuose vertina supratimą, o ne tik "sausos" teorijos žinojimą. Geranoriškas, daug bendrauja su studentais :)
Agne, 2013-12-13
Puikus dėstytojas, ne tik gerai išmano savo dėstomą dalyką bet ir stengiasi visas turimas žinias atiduoti studentams.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-30
Šis dėstytojas sugeba pateikti informaciją taip, kad net dėstomas dalykas, kuris susijęs su informatika, tampa įdomus. Dėstytojas tikrai išmano savo dėstomą dalyką. Daugiau tokių dėstytojų! :)
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Dalykas sunkus, daug medžiagos anglų kalba- daugeliui gali būti nepriimtina, atsiskaitymai tikrai nėra lengvi, ypač egzaminas, labai daug medžiagos, vertinimas truputį nesąžiningas.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Dėstytojas geras, labai maloniai ir draugiškai bendrauja su studentais. Paisruošti atsiskaitymams tikrai yra iš ko, o ir pažymiai neskriaudžia studentų.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Super Dėstytojas. Paskaitos labai įdomios, o sudėtinga medžiaga papasakojama labai akivaizdžiai ir suprantamai. Pateikiami pavyzdžiai dar labiau palengvina dėstomo dalyko supratimą bei įsisavinimą.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Puikus dėstytojas, išmano savo dalyką. Kiekvienos paskaitos metu stengiasi sudominti auditoriją ir jam tai puikiai pavyksta. :) Daugiau tokių!
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Labai kompetetingas dėstytojas. Pateikia pavyzdžius, kurie paskaitas daro išskirtines ir įdomias. Lankyti verta! Puikus d4stytojas :) daugiau tokių.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Vadybos informacinės sistemos sudėtingos vien dėl to, jog tai yra susiję su informatika, kompiuteriais, tačiau labai džiugu, kad jie šiose paskaitose nebuvo patys svarbiausi. Patiko, jog dėstytojas stengėsi pateikti vaizdžius pavyzdžius, paaiškinti, kaip tai veikia praktikoje. O dėl atsiskaitymų - nieko nereikia "kalti" atmintinai, reikia suprasti, ką mokaisi, o man tai taip pat pliusas.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-28
Man patiko tai, jog dėstytojas pateikia daug pavyzdžių, kuriuos lengva atsiminti :) pats savo dalyką išmano tikrai gerai. Studentus pritraukia savo šiuolaikiškumu ir geru humoro jausmu. Jo paskaitos įdomios, nors pats dėstomas dalykas yra gana sunkus, informacijos taip pat nemažai. Tačiau kaip dėstytojas jis tikrai labai fainas!
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Dėstytojas labai šiuolaikiškas. Matosi, kad dėstomą sritį puikiai išmano ir stengiasi kuo geriau žinias perteikti studentams suprantamais ir įsimintinais pavyzdžiais. Vadybos informacinių sistemų dalykas nėra lengvas, tačiau šio dėstytojo dėka tikrai įkandamas.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Nors tai pakankamai sudėtingas dalykas, tačiau dėstytojas visada sudėtingą teoriją palengvina elementariais pavyzdžiais, kuriuos visi puikiai suprantame. Be to pažymiai taip pat labai geri, jei įdėjai nors kiek darbo ruošiantis atsiskaitymui. Dėstytojas šiuolaikiškas, puikiai išmanantis įvairias technologijas, todėl per paskaitas išgirdau ir naujų įdomių dalykų. :)
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Puikus, maloniai bendraujantis dėstytojas, kuris sugeba sudominti dėstoma medžiaga net ir tada, kai ji atrodo nuobodi ir nesuprantama. Įdomūs ir netikėti pavyzdžiai visada pagyvina paskaitas ir padeda be didesnių pastangų suprasti dėstomą medžiagą.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Nuostabus dėstytojas, kurio paskaitų labai įdomu klausytis. Visų pirma, kiekviena paskaita žada kažką naujo, netikėto, naudingo. Matyti, kad dėstytojas puikiai išmano savo dėstomą dalyką, yra plataus mąstymo. Manau, labai svarbu, jog per paskaitas neapsiribojama vien teorija, o yra pateikiama daug įvairios kitokios medžiagos, kuri sudomina. Kitas ne mažiau svarbus aspektas - šiltas, draugiškas bendravimas su studentais. Tai iš tiesų labai malonu, nes vertinamas studentas, jo sugebėjimai. Todėl tai tikrai didžiausios pagarbos vertas dėstytojas! :)
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Aiškindamas teoriją pateikia daug praktinių pavyzdžių, organizuoja mokomuosius žaidimus, todėl ne tik lengviau teoriją įsiminti, bet ir suvokti pačio dalyko esmę. Draugiškas bendravimas su studentais įgalina nebijoti klausti. Atsiskaitymuose vertina esmės suvokimą, praktinį teorijos pritaikymą.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Gerda, 2013-05-27
Įdomios paskaitos,žaidimo forma, siekiama geriau pateikti studentams žinias.Tvirtas ryšys tarp dėstytojo ir studentų.Super!!!
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Šaunus ir jaunatviškas dėstytojas, kuris atsižvelgia į tai, jog studentams reikia pateikti informaciją kuo įdomiau. Mėgstantis pajuokauti, kas yra labai gerai. Taip pat labai šiltai bendrauja su auditorija. Pažymiai nenuvilia.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Dėstytojas tikrai labai geras. Per paskaitas ne tik dėsto temas, kas jam priklauso, bet dar ir žaidimą suorganizuoja :) Taip pat bendrauja su auditorija, domisi, ką išmokstame. Dėstoma medžiaga nėra vien "sausa teorija" - pateikiami pavyzdžiai iš žinomų kompanijų, kaip parodomoji medžiaga naudojami youtube vaizdeliai. Tik geriausi atsiliepimai apie dėstytoją. :)
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Dėstytojas iš tiesų gerai išmano savo darbą ir studentams stengiasi žinias perteikti kuo įdomiau ir su įsimenamais pavyzdžiais. Dėstytojas geranoriškas studentų atžvilgiu :) Pažymiai atitinka studento įdėtas pastangas.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Dėstytojas draugiškas ir su geru humoro jausmu. Paskaitos nelabai įdomios, bet iš sudedamų skaidrių išmokti tikrai nesunku. Atsiskaitymai taip pat nesunkūs, o pažymiai geri.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Dėstytojas puikiai išmano savo dėstomą dalyką. Gerai įsimena pateikti pavyzdžiai, kaip teorija panaudojama praktikoje, todėl ruošiantis atsiskaitymams tai yra didelis pliusas. Pažymiai atitinka įdėto darbo ir pastangų kiekį.
Anoniminis vartotojas, 2013-05-27
Puikus dėstytojas, paruošia dėstomai paskaitai įspūdingas skaidres, ne tik, kuriose yra informacija, bet ta informacija pateikiama taip pat su humoru. Aiškinant kažkokį dalyką, kilus studentui klausimui apie realų pavyzdį, pavyzdys iš kart yra pateikiamas dėstytojo iniciatyva. Puiku, malonu, gera dirbti!
Miss Ash, 2013-05-23
Nerealiai geras dėstytojas! Turbūt vienas iš šilčiausių dėstytojų univere. Visada įdomios paskaitos, kažkaip sekasi žmogui vadovėlinę medžiagą pateikt šiuolaikiškai, duoti tokius pavyzdžius, kurie ilgam įsimena. Daugiau tokių dėstytojų!!
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.