Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Vladislav Fomin
Greita poros paieška:
Vadybos ir verslo sprendimai
Vladislav dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +2.8     Bendravimas: +2.8     Pažymiai: +2.6
Oksana Kuzmuk, 2017-10-19
Learning course on Business Management and Decision Making with this outstanding professor is a luck. His lectures were interesting, practical, even fascinating. Professor Fomin made us think. Think and discover. Make conclusions. It seems to me now, that some of case studies materials I will remember for my lifetime. The lectures were interactive, involving us into speaking, sharing ideas. They were mind-blowing. The lector managed to grasp students' attention during the whole class. The teaching manner is friendly but highly demanding. The homeworks are very time-consming, but the grades are fair. If you miss at least some of the lectures, you'll regret it!
Viktorija, 2017-10-18
This professor likes different type of teaching. For the lecture we needed not only to do homework and write midterm as well as final exams. We also had to read and discuss, give examples according to that lecture's topic. We also played 'tower building' game. Moreover, we had to take a part in 'vibu' game. Those activities helped us to broaden our understanding about business management and decisions making. As you could understand, we had enough work, but finally I could say it was worth to do everything, as I learned a lot. :))
Rasa, 2017-10-10
Įdomus ir naudingas kursas. Dėstytojas kompetetingas, gerai išmano dėstomą dalyką, siekia su studentais diskutuoti ir kritiškai pažvelgti į knygose studentams kalamas teorijas, pateikia daug praktinių pavyzdžių. Geras dėstytojo humoro jausmas leidžia ne tik laisviau jaustis ir bendrauti, tačiau lengviau įsiminti informaciją. Kursas buvo anglų kalba, tačiau dėstoma aiškiai, labai suprantamai, todėl nėra ko bijoti ir tiems, kurių anglų kalbos žinios nėra labai stiprios.
Giedre, 2017-10-09
I really enjoyed this course! Lectures were very interesting and important for work skills and personal development too. Professor's teaching techniques are exciting and efficient, with many examples and different real stories.
I recommend to choose this course to everyone who wants to have meaningful time and expand a view to organization, management and decission making process.
Javed Iqbal, 2017-10-07
Professor teaching and class management style is unique which is quite rare in this region.He has good industry and academia knowledge and he follows non formal ways of throwing idea to student mind which is remarkable.I personally liked his broad exposure to mobility programs and way he motivate student on thinking process.
Sebastian Wimmer, 2016-12-12
The master course Management & Business Decisions teached by Mr. Fomin was very interesting and helpful for future decision making processes. Several times we had to do some homeworks, which helped us to deepen the contents we elaborated during the lectures. When you have submitted these homeworks online in time, you usually got a good and fair grade. He always tried to start some group discussions, so we had to think about the current topics and didn't get bored.
Andrea Weiß, 2016-11-24
Management and Business Decisions was a very interesting course and Mr. Fomin did a very good job to create a good learning environment. His teaching style is very interactive and there were a lot of texts to illustrate the theories.
Max Mayer, 2016-11-24
Vladislav is an excellent teacher. The style of teaching is very pleasant since he tries to communicate with students instead of just explaining. The lectures are interesting and he tries to give his lectures interactively. You have to do some homework and submit it online (at least in Management & Business Decisions), but the time frame and the grading is very fair. All in all, a good way to spend the semester. One of the most interesting courses at the VDU!
V.A., 2016-11-21
Puikus dėstytojas, į savo darbą žiūri profesionaliai. Į paskaitas ateina ne tik išdėstyti medžiagos, bet įtraukia studentus į diskusijas, naudoja daug pavyzdžių. Prieš paskaitas reikia padirbėti namuose, pasiskaityti ir pasiruošti diskusijai.Paskaitos yra tikrai labai įdomios bei orginalios, dėstytojas pateikia praktiškus bei įdomius pavyzdžius. Sukalbamas ir į studento interesus atsižvelgiantis dėstytojas.
Jūratė, 2015-03-20
Labai džiaugiuosi, kad buvau pasirinkusi šį dalyką rudens semestro metu, dabar daug lengviau ruoštis žinių vadybos bei verslo strategijos ir vystymo paskaitoms. Esu dėkinga dėstytojui, kad per paskaitas buvo pateikiama daug pavyzdžių, užtikrinant efektyvų informacijos įsisavinimą, kad būtų geriau suprantami organizacijoje vykstantys procesai. Šis dalykas patiks tiems, kuriems atsibodo vegetuoti per paskaitas ir atsiskaitymams kalti sausą teoriją iš nepadoriai didelės apimties traktatų.
Sutema, 2014-12-13
Paskaitos labai įdomios, visada noriai į jas eidavau kaip į šventę, nes profesorius geranoriškai skatindavo diskusijas. Dėstytojas moka sudominti studentus, skatina kūrybiškai interpretuoti teoriją per praktinius pavyzdžius iš asmeninės patirties. Taip pat skatina studentų aktyvumą ir kritinį požiūrį dėl technologijų diegimo įvairiose organizacijose, informuodamas apie įvairius renginius, konferencijas Latvijoje ir ragindamas dalyvauti tarptautiniame simuliaciniame verslo žaidime ViBu. Iš tiesų matosi, kad labai atsakingai ir nuoširdžiai ruošiamasi paskaitoms. Tikrai geranoriškas dėstytojas, kuris stengiasi, kad studentai žinias panaudotų praktiškai.
remis009, 2014-12-11
Tai vienas iš geriausių VDU dėstytojų. Paskaitos yra tikrai labai įdomios bei orginalios, dėstytojas pateikia praktiškus bei įdomius pavyzdžius. Sausos teorijos nėra labai daug arba ji pateikiama gan paprastai bei lengvai suprantamu keliu. Dėstytojas taip pat yra inovatyvus ir charizmatiškas, palaiko gerą ryšį su studentais. Pažymiai taip pat yra geri, jų tikrai negaili. Rekomenduoju kaip dėstyoją ir kaip šį pasirenkamą dalyką. Manau kitos dėstomos paskaitos taip pat turėtų būti įdomios.
Asha Har, 2014-12-11
Labai kompetetingas, empatiškas ir komunikabilus dėstytojas, kuris puikiai moka prikaustyti auditorijos dėmesį ir aiškiai išdėstyti sunkiai suprantamus su technologijomis susijusius aspektus. Šio dėstytojo paskaitas verta rinktis, jei norite ne sausos be emocijų teorijos, o praplėsti akiratį, lavinti mąstymą ir esate pasiryžę skaityti įdomius straipsnius, kurie aptariami ir analizuojami per paskaitas. Pradžioje visiems šiek tiek neramu, jei dėstoma medžiaga anglų kalba, bet dėstytojas medžiagą pateikia tikrai suprantamai ir įdomiai, pateikdamas nuorodų į papildomus šaltinius ir video.
Pashali Vusal, 2014-10-22
Proofessor Fomin has great skills to make connecction with all international students. Because of that , I would consider him like "the most international teacher" among my lecturers. And all materials for Business Managment and Decision Making are prepared in understandable language. And it also helps to students for learning easly.
AgneL, 2013-12-16
Vienas iš nedaugelio dėstytojų, kuriam iš tiesų svarbu, jog studentas suprastų ir išmoktų dėstomą dalyką, o ne tiesiog prigauti egzamino metu ir parašyti kuo prastesnius pažymius. Tačiau pažymiai tikrai nėra rašomi už dyką, todėl pasimokyti reikia.
Dėstytojas yra labai atsidavęs savo darbui, stengiasi sudominti studentus, pateikti kuo daugiau pavyzdžių bei sudėtingą medžiagą paversti suprantama.
Labai gaila, jog studentai buvo pasyvūs paskaitos metu, tačiau taip yra tik dėl to, jog kiti universiteto dėstytojai retai taiko tokius mokymo metodus, dėl to iš pradžių yra sunku prie to priprasti. Mes esame pripratę per paskaitas tylėti :)
Agne , 2013-12-16
Puikus dėstytojas, dėsto anglų kalba, paskaitos naudingos ir įdomios. Prieš paskaitas reikia padirbėti namuose, pasiskaityti ir pasiruošti diskusijai.
Ruta Zinkeviciute, 2013-12-16
Dėstymo metodai naujoviški,stengiasi įtraukti studentus į aktyvias diskusijas, galbūt tik studentai per pasyvūs, bijo kalbėti. Geras dėstymas anglų kalba. Galbūt tik reikėtų geriau susieti tai kas kalbama per paskaitą su skaidrių medžiaga, kadangi kartais per supaprastintus pavyzdžius suprantama, tačiau iš skaidrių medžiagos neaišku kad buvo kalbama apie tą patį dalyką. Galbūt norint pasiekti aktyvesnį studentų dalyvavimą (šnekėjimą) paskaitoje būtų galima duoti pasiruošti medžiagą prieš.
mnok, 2013-12-13
Paskaitos labai įdomios, vienas iš dėstytojų, į savo dalyką žiūrinčių labai rimtai ir atsakingai.
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.