Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Vylius Leonavičius
Greita poros paieška:
Vylius Leonavičius, 12/212
Plačiau: http://sociologija.vdu.lt/?page_id=11
Socialinės teorijos
Vylius dar dėsto:
Kiti šio dalyko dėstytojai:
Kompetencija: +1.7     Bendravimas: +1     Pažymiai: +0.5
Soterija, 2015-01-28
Puikus dėstytojas. Savo laiku turėjau dešimtuką, rašiau magistro darbą pas jį, taip pat apsigyniau dešimtukui. Nuostabus dėstytojas. Kito tokio VDU neturi.
milena28, 2009-12-14
MudzhyJ, 2007-08-18
Is esmes sutinku su jau pasakytais teigiamais vertinimais - sociologija besidomintiems ir i dalyka besigilinantiems paskaitos patiks labiau nei siaip norintiems diplomo. Kursas idetas gal kiek ir per anksti, taciau analogiskus dalykus (politikai - politine filosofija pvz.) praeina beveik visu specialybiu studentai, nes cia ko gero yra vienas pagrindu, ant ko ir stovi sitas moxlas, o suprasti pagrindus ir reiketu kuo anksciau, kad jau detaliau koki aspekta nagrinedamas suvoktum, jog jis yra to ar ano dalis :)
Kursas destomas ne itin aiskiai ir suprantamai, tad papildoma informacija tiesiog butina geram supratimui ir isisavinimui, o deja, ja retas kuris netingi is musu paskaityti :)
Manau jei destytojas kurso pradzioje suprantamai paaiskintu kas apskritai tos socialines teorijos, kodel jas butina ismanyti ir ka daryt kad jas geriau suprastumei, butu paprasciau. Nes kiek atsimenu, pirmos paskaitos metu atejas jis tiksliai nezinojo pirmakursiai ar antrakursiai mes esam, matyt buvo pasiryzes tiesiog atkalti tai ka yra ismokes ir iseiti :) Tad artimesnio kontakto su auditorija Vyliui gal kiek ir truksta.
111111, 2007-07-10
studentele, 2007-05-31
jau visa pusmeti tas teorijas bandau ikasti ir vis nesuprantu ko jis is musu nori, susidaro toks ispudis kad srautas ****eliu, asmeniskai as visai jo nesuprantu ir nzn ko jis nori ir kaip tai padaryti.
NotAllEvilIsBad, 2007-05-09
Destytojas, kaip ir dalykas, ne is pirmos paskaitos ikandamas :) Per pirmasias paskaitas, nors ir supratau viska, kas buvo kalbama, pirmas klausimas tik isejus is auditorijos budavo "...ka?" Siaip dalykas kuo toliau, tuo lengvesnis darosi, o prie destytojo irgi su laiku priprantama. Reikia tik suprasti pagrindini paskaitos teigini, ir viskas pasidarys aisku. Dalykai, kurie truputi trikdo - triskart diktuoja ta pati per ta pati ir daro siaubingai ilgus tarpus tarp zodziu. Bet siaip vertinu visiskai tigiamai :)
nmindweaver, 2007-02-12
Pastebejau savo kurse štai ką: kas atsakingai mokinasi ir kas mokosi ne vien dėl pažymio, kas mėgsta pasiklausyti protingų žmonių - trumpai tariant - normalūs žmogeliai jo paskaitas mėgsta ir per jas daug gauna, po to turi apie ką pakalbėti ir pan. O visa kita "šutvė", taip sakant jai šis mūsų "kiškis" nepatinka... Man V.Leonavičius patinka ne vien dėl minčių ir kompetencijos, bet ir dėl antakiu paglostymo nykščiu, laikrodžio pakratymu ir ironiška šypsenėle, kuomet kalba ką nors, kas panoms nelabai patinka :-))) Tai daro jį įdomesnį ne tik kaip dėstytoją, bet ir kaip žmogų, apie kurį galima "papliotkinti" :-)
Ievute, 2007-02-08
Pirma ispudi apie destytoja susidariau nebloga... Malonus, zmogus su humoro jausmu. matosi, kad myli savo darba. :)
irutele, 2006-08-30
tik viena galiu pasakyt-jau keli metai jo kolių ir egzų užduotis tos pačios :) lengva nusirašyt.beje ir pati dar tebeturiu prieš egzą gautą užduočių lapą :)
Banderas, 2006-05-14
Tikras Vidurio Europiečio humoro jausmas, nieko nepasakysi. Kartais rafinuotas, kartais paprastas ir net vulgarus. Tačiau linksmybių pakanka. Šiaip jį gan nesunku suprasti, kai įsigilini ir perskaitai šusnį straipsnių bei knygų. Ką galiu pasakyti, velniškai įdomus kursas, daug peno apmąstymams. Ir šiaip neblogas dalykas yra papildomi balai už kalbėjimą prieš auditoriją, juolab, kad atsiskaitymai keistoki. Teoriškai, nieko nesuprasdamas gali gauti dešimt, visai nieko. Apie jo kasymąsi ir raudonavimą geriau nieko nesakyti, keistai atrodo. Bet kuris dėstytojas nėra keistas, juolab kad mūsų dėmesio centre.
Phosphor, 2005-12-03
Respect
Algirdas Sruoga, 2005-06-20
Jis gerbia V.Lansbergi, o tai jau daug ka pasako apie zmogu. Gerbiu V. Leonavičių.
kolega, 2005-06-18
mmm...ooo!!! Destytojas Leonavicius, daugeliui VDU sociologu jis pusiau Dievas (manau). Jam jauciu ir baime ir susizavejima:)

Beje, nesutinku, kad jis gerai pradedantiems dalyka studijuoti. As pavyzdziui pirmam kurse nieko nesupratau is jo paskaitu, visiskai nieko, na gal tik, kad eskimai turi 12 spalvu pavadinti sniega ir ne vienos apibudinti zaliai spalvai. Treciam kurse tik perkandau destymo stiliu ir kazkiek informacijos likdavo
objektyvi;), 2005-06-13
Baikit, nera jau jis toks baisus:) Na, kandus, sarkastiskas, kartais ciniskas ( studentus gali pavadinti ir "vienetais"), bet po tuo cinizmu kazkas tokio neblogo slepiasi:). Siaip pakankamai teisingas (jei nera isiutes, aisku), o paskaitos visai idomios...
siauraake, 2005-06-13
na kaip zmogaus as jo nepazistu, taigi ir nematau reikalo cia ji girti. Kaip destytojas jis niekam tikes, t.y. nemoka isaiskint dalyko, jei ka tai isvis regis nemato tame prasmes. Kartais susidaro ispudis, jog jam patinka saves klausytis ir tiek. Taciau testukai jo idomus ir pazymiais retai kas skundzias :)
Enzys Jagomastas, 2005-06-12
Destytojas neblogas, gerai dalyka ismano. Tik destydamas labai issiplecia ir sneka ne visai apie konkrecia tema. Tie, kurie tik pradeda dalyka studijuot, tai labai gerai, bet kas nori konkretumo, tai siek tiek to pasigenda.
godzila, 2005-06-12
tokiu destytoju reta, kalba be sustojimo, jam net pertraukeliu nereikia. moka "per danti patraukti", ypac del nusirasinejimo. bet siaip tai puikus destytuvas, vertas pagarbos, nors daug kam nepatinka.
Misko_gele, 2005-06-11
Kazkoks kiskiu karalius. Laba jis ten kaip svaigsta per tas paskaitas..
kruopen, 2005-06-11
Agm.Nepalikoi gero ispudzio kaip destytojas.Zmogus gal ir neblogas, bet desto tai tikrai "pievas".
Jurate, 2005-06-10
Labai savo dalyką mylintis ir labai besistengentis jį išaiškinti studentams, nors kartais susidaro toks vaizdas kad net nesuvoki apie ka jis kalba, dažnai šokinėja nuo vienos minties prie kitos, bet iš esmės šaunus dėstytojas:)
povils, 2005-05-23
KYSHKIAI:))
Pridėti arba redaguoti savo atsiliepimą!

Kompetencija

Nenoriu komentuoti / nežinau

Tiesiog genijus :)

Nepriekaištingos žinios

Žino daugiau nei yra būtina kursui

Žino tiek kiek reikia

Kai kurių žinių trūksta

Dažnai susidaro įspūdis, jog nežino apie ką šneka

Ničnieko nenutuokia


Bendravimas

Nenoriu komentuoti / nežinau

Kur žengia, ten pražysta gėlės :)

Visus gerbia, puikiai bendrauja

Linkęs/-usi palaikyti draugiškus santykius

Laikosi neutraliai

Sunkokas bendravimas, kandžios pastabos

Mėgsta tyčiotis

Viešai tyčiojasi ir niekina studentus


Pažymiai

Nenoriu komentuoti / nežinau

Pažymiai netgi geresni nei studentai verti

Pažymiai tikrai geri

Pažymiai atitinka žinias

Sunku pasakyti, įvairiai būna

Vertina griežčiau nei yra būtina

Vertina per griežtai

Be jokio reikalo prirašo skolų


Komentaras (Trumpas atsiliepimas apie dėstytoją)


Anoniminis komentavimas laikinai išjungtas - prašome prisiregistruoti ir prisijungti


Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.