Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Apie puslapį

 

 

2005 metais būdamas studentu, mačiau, jog akademinėje visuomenėje trūko lygybės tarp dėstytojų ir studentų teisių - todėl nusprendžiau sukurti tokį puslapį, kuriame studentai galėtų įvertinti dėstytojų darbą. Vėliau per tuos penkis metus daug kas tinklapyje buvo atnaujinta, supaprastinta ir pagerinta.

Daug kas manęs klausia, o kai kurie dėstytojai ir priekaištauja, kad vertinimai yra subjektyvūs. Taip - nei projekto pradžioje, nei dabar negalima tikėtis visiško atsiliepimų ir vertinimų objektyvumo, nes emocijos yra viena žmogaus esminių savybių, tačiau bendras vaizdelis, studentų nuotaika dėstytojo paskaitose puikiai atsiskleidžia.

Tokie vertinimai mano manymu ne tik, kad padės studentams pasirinkti geresnį dėstytoją (esant tokiai galimybei), tačiau ir pats dėstytojas susimąstys dėl savo darbo metodų, jeigu jo paskaitų nesirinks daug studentų. Taip pat, sąžiningi ir studentus gerbiantys dėstytojai susilauks teigiamų atsiliepimų.

Beje atsiliepimai šiame puslapyje gali būti ir visiškai anoniminiai, studentas pats renkasi ar atskleisti savo vardą.

Suprantu ir dėstytojus, kai jie negali rinktis studentų, tačiau kai kurie jų, šį trūkumą kompensuodami, atsigriebia įvairiais nedorais būdais. Džiaugiuosi, kad šis projektas jau daugiau nei penkis metus prisideda prie dėstytojų darbo kokybės gerinimo!

Sėkmės! :)

Autorius, Vygandas Šimkus
Susisiekti: info@destytojai.ltBaneriukas


Tiems, kas nori įsidėti nuorodą į destytojai.lt - prašom! Štai paveikslėlis. Arba tiesiog įrašykite šią kodo eilutę:

<a href="http://www.destytojai.lt"><img border="0" src="http://www.destytojai.lt/images/baneriai/destytojai-lt.jpg" width="180" height="150" /></a>


arba flash variantas:

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase= "http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0" width="180" height="150"> <param name="movie" VALUE="http://www.destytojai.lt/images/baneriai/destytojai-lt-flash.swf" /> <param name="quality" VALUE="high" /> <param name="bgcolor" VALUE="#FFFFFF" /> <param name="wmode" VALUE="transparent" /> <param name="menu" VALUE="false" /> <param name="align" VALUE="center" /> <param name="salign" VALUE="t" /> <embed width="180" height="150" menu="false" wmode="transparent" quality="high" bgcolor="#ffffff" src="http://www.destytojai.lt/images/baneriai/destytojai-lt-flash.swf" type="application/x-shockwave-flash"> </EMBED></object>


 

Plakatas

Plakatas

 

Čia galite atsisiųsti plakatą spaudai: nuoroda 

Tinklapio informacija

Speciali informacija komentarų kilmės neskiriantiems nuo politiko pasisakymo spaudos konferencijoje - tinklalapio autorius neatsako už komentatorių pasisakymus ir iš to kylančią išvestinę informaciją. Atsiliepimai yra žmonių balsas, kurie nėra ir negali būti cenzūruojami demokratiškoje šalyje. Komentatorių duomenys yra saugomi ir be jų sutikimo neatskleidžiami trečiosioms šalims.

Tinklalapyje pateiktos informacijos negalima kopijuoti, platinti be autoriaus sutikimo.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.