Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Naujausi VDU atsiliepimai. Rodyti visas mokymo įstaigas
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Oksana Kuzmuk, 2017-10-19
Learning course on Business Management and Decision Making with this outstanding professor is a luck. His lectures were interesting, practical, even fascinating. Professor Fomin made us think. Think and discover. Make conclusions. It seems to me now, that some of case studies materials I will remember for my lifetime. The lectures were interactive, involving us into speaking, sharing ideas. They were mind-blowing. The lector managed to grasp students' attention during the whole class. The teaching manner is friendly but highly demanding. The homeworks are very time-consming, but the grades are fair. If you miss at least some of the lectures, you'll regret it!
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Viktorija, 2017-10-18
This professor likes different type of teaching. For the lecture we needed not only to do homework and write midterm as well as final exams. We also had to read and discuss, give examples according to that lecture's topic. We also played 'tower building' game. Moreover, we had to take a part in 'vibu' game. Those activities helped us to broaden our understanding about business management and decisions making. As you could understand, we had enough work, but finally I could say it was worth to do everything, as I learned a lot. :))
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Rasa, 2017-10-10
Įdomus ir naudingas kursas. Dėstytojas kompetetingas, gerai išmano dėstomą dalyką, siekia su studentais diskutuoti ir kritiškai pažvelgti į knygose studentams kalamas teorijas, pateikia daug praktinių pavyzdžių. Geras dėstytojo humoro jausmas leidžia ne tik laisviau jaustis ir bendrauti, tačiau lengviau įsiminti informaciją. Kursas buvo anglų kalba, tačiau dėstoma aiškiai, labai suprantamai, todėl nėra ko bijoti ir tiems, kurių anglų kalbos žinios nėra labai stiprios.
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Giedre, 2017-10-09
I really enjoyed this course! Lectures were very interesting and important for work skills and personal development too. Professor's teaching techniques are exciting and efficient, with many examples and different real stories.
I recommend to choose this course to everyone who wants to have meaningful time and expand a view to organization, management and decission making process.
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Javed Iqbal, 2017-10-07
Professor teaching and class management style is unique which is quite rare in this region.He has good industry and academia knowledge and he follows non formal ways of throwing idea to student mind which is remarkable.I personally liked his broad exposure to mobility programs and way he motivate student on thinking process.
Džiugas Dvarionas (ES socialinė politika)
Kokonas, 2017-08-06
Puikus dėstytojas, paskaitose sužinoma medžiaga nėra "sausa", o tikrai gali būti panaudojama gyvenime. Nors atsiskaitymo darbai nėra sudėtingi, tačiau visiems dešimtukų tikrai nerašo.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Gerda Poviliunaite, 2017-06-17
Puikus dėstytojas, ne tik gerai išmanantis savo dėstomą dalyką bet ir stengiasi visas turimas žinias atiduoti studentams.
Alfonsas Motuzas (Religijotyra)
Augustinas , 2017-06-17
Klausant dėstytojo paskaitų man pasaulio religijų supratimas tapo
daug aiškesnis. Dėstytojas, nuotoliniu būdu, paskaitų turinį
perteikia audio ir video medžiagų pagalba, kas rodo dėstytojo
kompetenciją. Tikiu būdu pateikiama medžiaga tampa išsami. Dėstytojo
dėstymo metodika originalumu atsiskleidžia konsultacijų metu,
komentuojant Kolio ir egzaminų klausimus. Tai padeda susivokti virš 100
laukiamų klausimų atsakymų žinojime. Konsultacijų metu dažnai
vyrauja gera nuotaika, humoras. Namų darbų klausimais, konsultacijų,
egzamino metu dėstytojas visada geranoriškai padeda, kas mažina
įtampą. Tas kas nelinkęs studijuoti, o tikisi gauti gerą pažymį –
nevarkite ir nesirinkite Religijotyros dalyko. Tokiu būdu nereiks
neigiamai (kalbant netiesą) apie dėstytoją atsiliepti. Jei reiktų
naujai rinktis studijų dalyką – rinkčiausi Religijotyrą. Patariu tai
ir visiems.
Alfonsas Motuzas (Religijotyra)
eglyna, 2017-06-08
Kai klausiau šį kursą, dėstytojui buvo normalu mėtyti tokias replikas kaip "jos krūtinė kaip du stirniukai" arba "atsistokit, kurios nekaltos" ir pan...

Merginos, prašau, neleiskite savęs šitam niekinti ir jei kas nors klausote ar klausysite šį kursą, įrašykite kelias paskaitas į diktofoną ir nusiųskite atitinkamoms institucijoms.

Sprendžiant iš daugumos studentų komentarų, niekas kitas už jus to nepadarys.
Miglė Šontienė-Petkevičienė (Prekės ženklo valdymas)
Olvita Budraitytė, 2017-06-07
Dėstytoja numeris 1! Įdomios paskaitos, daug praktinių užduočių, nuoširdi ir įdomi dėstytoja, ačiū jums
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Olvita Budraitytė, 2017-06-07
Puikus dėstytojas, gerai išmanantis ir žinantis savo darbą su studentais,ačiū jums
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
anonimas123, 2017-06-04
Rima Sabaliauskienė (Ispanų kalba)
65468432N, 2017-06-04
Dėstytojai būtų patogiau dirbti su mažesne grupe, kadangi dėstytoja tiesiogiai bėga per visą kursą ir jeigu vieniems lėčiau suprantama - dažnai jie paliekami nesupratę iki galo, nors dėstytoja ir stengiasi išaiškinti, bet jaučiasi, jog stengiamasi išdėstyti viską kuo greičiau, kad neatsiliktų nuo programos, moodle namų darbai yra palaidi, sunku orientuotis ką ir kur daryti tiksliai. Dėstytoja myli savo darbą, bet ir studentai, kurie nori eiti pas ją turi įdėti daug darbo o ne pasitikėti, jog tik per paskaitas bus viskas išaiškinta.
Ričardas Krikštolaitis (Matematika)
Gelytesim, 2017-06-04
Dėstytojas puikus savo srities atstovas. Puikiai išmano dėstoma medžiagą. Taip pat turi puikų humoro jausmą, paskaitose pajuokauja. Bet žinoma paskaitos gan nuobodokos, bet ką galima išspausti įdomaus iš matematikos ? :D Dėstytojas puikiai supranta, kad studentai visiškai nemėgsta šio dalyko ir ,kad visiškai nesupranta matematikos. Kas liečia atsiskaitymus ir pažymius... Norint gauti gerą pažymį teko pavargti labiausiai iš visų dalykų. Tikrai sunku. Atsiskaitymai reikalauja LABAI DIDELIO pasiruošimo, tad paskutinę naktį kažką paskaičius tikrai nepaeis. Skolos pas šį dėstytoja normalus dalykas, trečdalis grupės dažniausiai lieka skolininkai.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Gabrielė Petrevičiūtė, 2017-06-02
Puikus, griežtas, bet teisingas dėstytojas. Puikiai atlieka savo darbą.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Beata Vasiukevič, 2017-06-01
Dėstytojas dėstomą dalyką išmano gerai, žino daugiau nei to reikalauja kursas. Paskaitos įdomios, sužinojau daug faktų, kurie prisidėjo prie mano bendro išprusimo. Dėstytojas komunikabilus, studentus gerbia, gerbia jų nuomonę. Kilo šiek tiek sunkumų su medžiaga, iš kurios reikėjo mokytis, kadangi ji buvo anglų kalba, o atsiskaitymai visgi vyksta lietuvių kalba, tačiau tai nesudaro didelių sunkumų lankant paskaitas.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Greta Jonušytė, 2017-05-31
Patiko paskaitos labai ! Griežtas, bet teisingas. Paskaitos įdomios, daug papildomos įdomios informacijos, daug įdomių faktų! Ačiū, Dėstytojau, už paskaitaz ir pastangas mus sudomint šiuo dalyku :)
Miglė Šontienė-Petkevičienė (Prekės ženklo valdymas)
Gabrielė, 2017-05-31
Dėstytoja bendraujanti, supratinga. Labiausiai patiko, kad dėstomas dalykas buvo nemonotoniškas, daug praktinių užsiėmimų.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Gabrielė, 2017-05-31
Draugiškas ir supratingas dėstytojas. Vienintelis trūkumas - angliškos skaidrės ir straipsniai. Atsiskaitymuose klausimai pateikti lietuviškai, todėl sunku surasti atitikmenis iš angliškų skaidrių. Be šio trūkumo - dėstytojas savo darbą atliko tinkamai.
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Renata Macerenkaitė, 2017-05-31
Paskaitos yra informatyvios, tačiau pats dėstomas dalykas yra gana sudėtingas, kita vertus, dėstytojas yra linkęs ieškoti kompromiso su studentais, jeigu mato, kad studentas stengiasi, dėstytojas yra linkęs pakelti pažymį.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.