Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Naujausi KAUKO atsiliepimai. Rodyti visas mokymo įstaigas
Dalė Smaidžiūnienė (Būtinoji pagalba ir intensyvioji slauga)
Studentas KK, 2017-03-12
Mano supratimu, gerb. dėstytoja yra išties kompetentinga, motyvuota, visus gerbianti, priimanti kritiką asmenybė. Jinai puikiai išmano savo dalykus, išdėsto labai aiškiai suprantamai, konkrečiai medžiagą ko ir reikia pirmai pagalbai, nes tai tikrai sunkus dalykas. Jinai nėra nuobodi, atsižvlegia į kitų pastabas, linkusi palaikyti malonius, šiltus santykius su studentais ar kolektyvu, visuomet skatina dirbti, tobulėti ir eiti į priekį. Maloni ir tikrai nenuvilianti patirtis su imponuojančia asmenybe. Jos išdėstytos medžiagos dėka galime išgelbėti žmogaus gyvybę arba suteikti būtinąją pirmą med. pagalbą.
Irena Klimavičienė (Įmonių ekonomika)
kkstudente, 2016-06-12
Supranta ką dėsto ir tikrai galbūt stipri dėstytoja savo srityje, išmananti ir turinti ką pasakyti, bet visą kitą... net trūksta žodžių... Net prieš 12 klasės egzaminus nereikėjo taip drebėti, kaip drebame prieš kiekvieną jos paskaitą.. Stebiuosi kaip per tiek metų jos niekas neišmetė, ir tiksliau kaip studentai nesiskundė? Ar dėstytoja jau tokio aukšto lygio, jog studentų nuomonė nerūpi? Suprantu, jog kartais perdedama, kaip yra sakoma jog 'neišmoko' ar 'nepaaiškina', bet TIKRAI galiu garantuoti, jog dėstytoja daug šneka, bet daugiau nieko nedaro. Konsultuotis pas ją yra neįmanoma, nes liekame visaip išvadinti, iškritikuoti ir atsakymo į norimą klausimą negavę. Pasak jos mūsų galvos kaip kopūstai arba skirtos tik tam jog į vidų neprilytų.. Mokykloje visus 12 metų buvau viena iš pirmųjų, tikrai stengiausi ir viską 'kaliau', įstojus į KK irgi problemų nebuvo, visi dėstytojai puikiai viską išaiškindavo ir taip pat vidurkis buvo ne mažas, na bet kaip atėjom pas šitą dėstytoją...kažkoks siaubas.. Ar normalu, jog kituose dalykuose niekam neišeina neigiami pažymiai, o pas ją pusei grupės pažymiai žemiau 5? Manau jau tai įrodo, kad kažkas yra ne taip. Ji konsultacijoms laiko neturėdavo niekada, parašydavom laiškus, prašydavom ateiti kada jai tik patogiau (galvodavom jog ne paskaitos metu gal kitaip į mus žiūrės ir noriai viską paaiškins) tačiau buvo tik dar blogiau, atėjus pas ją ji kabina akis ir klausia ko mes čia atėjom.. Dėstytojos lygis kaip žmogaus apgailėtinas.. Jei nesiseka šeimoje ar dar velnias žino kur, nebūtina išsilieti ant studentų. Manau jog tokių dėstytojų KK nereikia, kad ir kokia gera būtų savo srities žinovė. Labai ilgai atsiminsiu šią dėstytoją, ir niekada niekam apie ją nei vieno gero žodžio pasakyti negalėsiu.. Užjaučiu visus, kurie pas ją papuolė ar dar papuls. Sėkmės visiems...
Irena Klimavičienė (Įmonių ekonomika)
kristalytes, 2016-04-24
Pritarsiu paskutiniui komentarui. Dėstytoja yra tikra savo srities žinovė, labai plačiai ir aiškiai dėsto savo dalyką, bet bendravimas yra be galo šiurkštus ir nemandagus. "Nemandagus" per švelniai pasakyta. Mums, studentams, nesuprantama, kaip dėstytoja sau leidžia žeminti studentus, rėkti ant jų drąskant akis ir kritikuojant, kad mes esam visiškai nemąstantys, ****i ir t.t. Keistoka, kaip pati dėstytoja "tūpdo" savo studentus iki skolų (kalba eina ne apie ne apie kelis, o apie kelias dešimtis pažangių stundentų, kurie nuoširdžiai stengiasi ir bijo šios šlykščios moters). Savo asmenines bėdas turėtų pasilikti sau, o ne lietis ant studentų. Dar tokios dėstytojos reiktų paieškot, kaip jos seniau nieks neišmetė iš KK..
Vida Čepulkauskienė (Filosofijos įvadas)
studente9, 2015-11-19
Puiki destytoja,mums desto filosofijos ivada.Nuosirdziai bendrauja,atsizvelgia i studenta.Taip sugebejo sudominti filosofija,kad as jau skaitau veikalus))Aciu destytojai
Irena Povilaitienė (Vaikų priežiūra ir slauga)
mamutasi, 2015-03-30
Puiki dėstytoja. Daug žino, daug gali patarti. Neapsiriboja vien savo dėstomu dalyku. Itin šiltas, draugiškas, netgi motiniškas bendravimas su studentais. Į kiekvieną stengiasi žiūrėti su teisinga kritika.
Dalė Smaidžiūnienė (Būtinoji pagalba ir intensyvioji slauga)
mamutasi, 2015-03-30
Na be žodžių. Dėstytoja dėstė net kelis skirtingus dalykus. Ir bendravimo psichologija ir paliatyvioji slauga ir būtinoji pagalba. Nė vienoj vietoj nesuvokia apie ką kalba. Dėsto bendravimo psichologiją, tačiau paskaitose pati užstringa, nemoka bendrauti, uždara, kompleksuota, mano jog jos tiesa yra nenuginčijama tiesa. Vengia sudėtingesnių klausimų. Pažymius rašo atsižvelgdama į tai, kaip studentas su ja sutinka ar nesutinka. Studento nuomonė (ypač kalbant apie diskutuotinus, neapibrėžtus tiksliai mokslo dalykus) būtinai turi sutikti su jos. Jei nesutinka, tuomet studentas yra prastas. Būtinoji pagalba tas pats. Nors kiek žinau dirba ir krizių tyrimo centre, tačiau tiek daug dalykų rodančių jos nesugebėjimą dirbti šioje srityje. vien jos demonstruojamos procedūros, kaip kas turi būti atlikta neatitinka realybės. Vadovybė tikrai turėtų susigriebti dėl šios dėstytojos. Dėsto itin daug dalykų, tačiau tikrai nesusigaudo apie ką kalba. Ko gero nešališka komisija jos darbą tikrai turėtų įvertinti
Irena Klimavičienė (Įmonių ekonomika)
baigus studente, 2014-11-24
Artistė iš sudegusio teatro.. Kadangi netikiu, jog žeminant žmogų yra pasiekiami geri rezultatai, tai jos paskaitų nelankiau.
Vytautas Dirvelis (Informacinės technologijos)
Viliuxas, 2014-11-18
Labai prastas dėstytojas! Tyčiojasi iš mergaičių, neleidžia filmuoti telefonu ką jis rodo per projektorių, nors pernelyg greitai viską spaudžia, nors turėtų aiškiai ir lėtai išaiškinti! Tfu o ne dėstytojas. Iš kur žinot ar už perrašimą teisingai įvertino? O gal paėmė ir specialiai nuima balus ir tyli pasislėpęs, nors kiekvienas studentas turi teisę pamatyti savo darbą ir ką blogai atliko.
Irena Povilaitienė (Žmogaus sauga)
pukuotukaz, 2014-10-19
10 balų neduočiau, kažko per daug, kažko trūksta
Ingrida Viliušienė (Anatomija, fiziologija, patologija)
pukuotukaz, 2014-10-19
nu jau ne....kuo toliau, tuo geriau....
Dainė Krasuckienė (Psichologijos pagrindai)
pukuotukaz, 2014-10-19
super, blogų minčių apie ją nėra
gal tik grėsmingai atrodo :D
Vida Čepulkauskienė (Filosofijos įvadas)
pukuotukaz, 2014-10-19
plaukioja, paskaitos metu kuičiasi popieriuose, turi bruožų netinkamų :) bet ne pats blogiausias variantas. gali leptelt ir ne etiškai...iš bėdos tinka
Edita Taparauskienė (Terapinė ir specialioji terapinė slauga)
Tatjana Ranceva, 2014-10-03
E.Taparauskienė yra labai aukštos kvalifikacijos dėstytoja. Studentams yra labai tolerantiška, rašo įvertinimus žymiai geresnius už tuos kurie yra verti. Kaip asmenybė kantri ir pareiginga, labai moteriška...
Rita Juchnevičienė (Profesinė etika)
studente, 2014-02-21
Dėstytoja visada bendrauja su studentais šiltai ir maloniai. Pataria ir išklauso jų nuomonę, bei pasidalina gyvenimiška patirtimi. Sėkmės dėstant!
Aušra Fokienė (Pedagogika)
studente, 2014-02-21
Dėstytoja nuostabi! Puikiai pateikia informaciją, sudomina studentus ir atsižvelgia į jų nuomonę. Norėčiau, jog tokių dėstytojų būtų kuo daugiau. Palinkėčiau ir toliau nesustoti, siekti geriausio.
Aušra Fokienė (Pedagogika)
studentebh, 2014-02-19
Paskaitos idomios ir naudingos, nes paremtos pavyzdziais. Is destytojos galima daug ko pasimokyti.Sekmes ir toliau tobulejant.
Regina Balčiūnienė (Bendroji slauga)
laima, 2013-11-17
Edita Balašova (Bendroji slauga)
Anoniminis vartotojas, 2013-09-20
Regina Balčiūnienė (Bendroji slauga)
Anoniminis vartotojas, 2013-09-14
Regina Balčiūnienė (Bendroji slauga)
Anoniminis vartotojas, 2013-09-14
Nuostabus žmogus, kompetetinga dėstytoja, gera patarėja ir visais klausimais.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.