Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Naujausi KDI atsiliepimai. Rodyti visas mokymo įstaigas
Rimas Palys (Projektavimas)
Tebera, 2010-06-04
Gerosios savybes: beveik niekada neveluoja i paskaitas, labai gerbia studentus. Blogos savybes: nesilaiko tvirtos savo nuomones, savo nuomone apie studento darba gali pakeisti itakojamas agresyvesnio/kito destytojo nuomones - prisitaikelis sektiek.
Linas Tuleikis (Projektavimas)
Tebera, 2010-06-04
Gerosios savybes - beveik niekada neveluoja i paskaitas. Blogosios - Sis destytojas ypac megsta tyciotis is studentu. Per paskaitas naudoja necenzurinius zodzius, tokius kaip pvz.: **** sudas, nesismaukyk, imk savo sudus ir eik is cia...ir t.t.
Daznai menkina studentus: "jums tik gatves sluoti, o ne architektais buti". Buna atveju kai numeta ant zemes studentu eskizinius darbus. Tai geras architektas, bet kaip pedagogas/destytojas yra ypac zemos kulturos ir jo destymo ypatumai labai bjaurus.
Jonas Audėjaitis (Interjeras)
Tebera, 2010-06-04
Destytojas ismano daug ir savo patirtimi dalinasi su studentais. Yra gana draugiskas, liberalus. Didziausias sio destytojo minusas - labai daznai praleidzia paskaitas, daznai per 6 menesius tebuna vos 5 paskaitos, kuomet turetu buti i savaite bent viena. I paskaitas veluoja po valanda laiko arba visai ju nelanko. Studentams tenka daznai laukti, skambinti ir tartis del susitikimo su juo.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.