Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Naujausi VU atsiliepimai. Rodyti visas mokymo įstaigas
Algirdas Bartkus (Ekonometrija)
Kristina, 2017-11-26
Profesionalus, taktiškas, dalykiškas. Visapusiškai išdėsto nagrinėjamą temą su praktiniais pavyzdžiais. Nuoširdžiai bendrauja su studentais.
Remigijus Bliumas (Bendroji psichologija)
kometa, 2017-06-20
Živilė Lukšienė (Fizinė Chemija )
lisi, 2017-06-13
Irmantas Radavičius (Objektinis programavimas C++ )
lisi, 2017-06-13
Remigijus Bliumas (Bendroji psichologija)
lisi, 2017-06-13
Gintautas Bareikis (Diskrečiosios struktūros )
lisi, 2017-06-13
Jonas Dagys (Logikos įvadas)
lisi, 2017-06-13
Albinas Marčinskas (Vadyba)
Marsija, 2017-05-31
Nors apačioje rašyta kritika yra teisinga, tačiau nereikėtų priimti dėstytojo bendravimo manieros per rimtai. Nors pirmose paskaitose pas jį irgi jaučiausi nejaukiai dėl bendravimo per pusmetrį, ilgainiui aš to nesureikšminau, ir nebijodavau savo minčių išsakyti net žinodama, kad galiu būti pertraukta. Natūralu - dėstytojas žino kur kas daugiau nei mes, jauni studentai, kartais informacijos proveržis gali išplūsti iki galo neišklausius mūsų, studentų, gan primityvių samprotavimų. Tačiau į tai supratingai atsižvelgus ir nuoširdžiai besimokant dėstytojo dalyką (kad ir iš kiek sudėtingo konspekto) pasisėmiau galybę vadybos žinių, ir vis tik dėstytojo ir savo kantraus mokymosi dėka. Ir mano supratingumas man atsipirko - likusią semestro dalį sulaukiau visokeriopos dėstytojo pagalbos kebliais vadybos klausimais. Jei kam ir teks susidurti su dėstytoju Marčinsku, siūlau nesureikšminti savito bendravimo būdo - tai atsipirks keliariopai. :)
O dėl pažymių trumpai - dėstytojas gali studentą įvertinti tikrai aukštesniu balu, nei jis nusipelnė. Iki šiol man yra paslaptis, kodėl taip daro. :)
Danguolė Klimašauskienė (Ekonomikos teorija (mikroekonomika))
Mantas, 2017-02-08
Dėstytoja Danguolė Klimašauskienė yra išties kompetetinga, savo dėstomą medžiagą išmananti puikiai. Studentams sukuria idealias galimybes mokytis. Paskaitų metu pateikia reikalingą informaciją taip, jog kiekvienam studentui būtų suprantama, svarbiausius aspektus diktuoja pažodžiui, braižo grafikus ir juos aiškina. Seminarams ruoštis reikia tikrai rimtai, teorinių klausimų ir užduočių kaskart sočiai, tačiau tai akivaizdžiai padeda įsisavinti pateiktą informaciją. Dėstytoja tikrai charizmatiška, gebanti valdyti auditoriją ir tiek formalia, tiek neformalia forma mokanti bendrauti su studentais.
Inga Šerniuvienė (Prancūzų kalba)
Studentė, 2017-01-30
Praktiška ir profesionali dėstytoja, stengiasi sudominti dėstomu dalyku, skatina diskutuoti. Nors tikrai griežta ir daug reikalauja kaip pasirenkamajam dalykui, vis dėlto labai pakanti studentų atžvilgiu.
Lina Perkauskytė (Šiuolaikinė prancūzų kalba)
Greta Štikelytė, 2016-12-28
Vienintelė dėstytoja, dėl kurios dar apskritai verta stoti į prancūzų filologiją Vilniaus universitete. Ji yra kaip geras sūris - visiems nepatiks, bet daugiau pasako ne apie sūrį, o apie jo vertintojus.
Studijų metu dėstytoja visiškai aiškiai pateikia tiek medžiagą, tiek vertinimo kriterijus. Pažymiai prasti ne dėl to, kad medžiaga yra pernelyg sunki, o todėl, kad studentai (ir aš tarp jų) pakankamai nesistengia. Jos paskaitų medžiaga yra vienintelė, kurią išsaugojau po studijų, dar daug kartų peržvelgiau ir, turiu pripažinti, kad didžiąją dalį jos įsisavinau tik praėjus 2-3m. Toji medžiaga taip pat labai padėjo ir mokant prancūzų kalbos kitus.
Ši dėstytoja taip pat buvo pirmoji ir vienintelė iš visų dėstytojų supratusi, kuriose vietose mano kalbos vartojimas labiausiai stringa ir pasiūliusi konkrečius būdus tai spręsti. Man taip pat labai įstrigo jos pasakojimas, kad Prancūzijoje besimokydama prancūzų kalbos ji visur nešiojosi užrašų knygelę ir išgirdusi ar pamačiusi kokį nežinomą žodį jį užsirašydavo ir puldavo aiškintis, ką jis reiškia. Kai pati bandžiau taikyti šį metodą, ištvėriau mažiau nei savaitę.
Kad šitas atsiliepimas neatrodytų visiškai šališkas, reikia pripažinti, kad dėstytoja yra tikra žemaitė. Ji ir užsispyrusi, ir nepakanti kvailumui, ir dažnai jaučiasi esanti teisi (kaip ir visi). Todėl visiems pas ją studijuojantiems patarčiau ne su ja kariauti, ne bandyti kažką pakeisti, ne tikėtis nuolaidų, ne verkšlenti, o prisitaikyti prie jos, sunkiai dirbti ir pasiimti iš šios išskirtinės dėstytojos tiek, kiek tik leidžia maži studentiški smegenys.
Iš esmės turiu pripažinti, kad prancūzų kalbos mane išmokė du žmonės: Lina Perkauskytė ir aš pati.
Vytautas Rinkevičius (latvių kalba)
MyNameIsNotLucy, 2016-12-16
Išskirtinai gero dėstytojo pavyzdys. Mokymo būdas toks įdomus ir veiksmingas, kad rodos nė nereikia papildomai ruoštis atsiskaitymams. Palaiko draugiškus santykius su studentais, neretai seminarų metu galima kartu pasijuokti. Dėl šios draugiškos ir ramios atmosferos studentai į seminarus eina su šypsenom.
Jurgis Pakerys (Kalbotyros įvadas)
MyNameIsNotLucy, 2016-12-16
Nuostabus dėstytojas. Seminarų metu visi jaučiasi laisvai, gali drąsiai užduoti klausimus ar užvesti diskusiją. Paskaitos neprailgsta, nes dėstytojas sugeba įdomiai pateikti net ir ne visai įdomius dalykus. Suteikia šansą taisytis.
Inga Šerniuvienė (Prancūzų kalba)
MyNameIsNotLucy, 2016-12-16
Dėstymo kokybė gal ir būtų patenkinama, tačiau visiškai nėra suinteresuota palaikyti bent jau vidutiniškus santykius su studentais. Kandžiai pašiepia, ironiškai tyčiojasi iš padarytų klaidų (net jei tos klaidos ir nėra esminės). Seminarų metu buvo atvejų, kai dėl viešų pažeminimų studentas apsiverkia, o tai jokioje situacijoje negali būti toleruojama. Pati visiškai nesuvokia savo elgesio neadekvatumo. Per visus seminarus studentai jaučia baimę suklysti.
Lina Perkauskytė (Šiuolaikinė prancūzų kalba)
rsims, 2016-06-13
Dėstytoja, kuri išmano tai, ką daro. Paskaitos adekvačios universitetinei aplinkai - išsamiai paruoštos temos, daug parengtų pratimų, kad būtų įsisavintas kursas. Visada įspūdingai gerai sustyguota kurso tvarka, puikiai laikomasi plano. Dėstytoja nuolatos stengiasi atnaujinti savo žinias, domisi dėstomais dalykais ir visad papildo kurso medžiagą, o klausant, kaip sklandžiai ji dėsto mintis prancūzų kalba, kyla noras pasitempti ir nuolat tobulėti.
Lina Perkauskytė (Šiuolaikinė prancūzų kalba)
Rzzz, 2016-06-12
Gerai išmano ir išdėsto savo dalyką, visada atsakys į iškylančius klausimus. Paruošia universitetinio lygio gramatikos egzaminus, kuriuos adekvačiai ir objektyviai įvertina: gerai įsisavinęs per pusmetį išdėstytą medžiagą, iš egzamino gausi gerą pažymį. Per seminarus ne tik išmoksti daug naudingų dalykų, bet ir visada būna smagu. Kone geriausia prancūzų kalbos dėstytoja katedroje.
Bronius Povilaitis (Monetarinis reguliavimas)
fantasia, 2016-06-06
Nuostabus dėstytojas! Miela, malonu buvo eiti į jo paskaitas :) pažymiai atitinka žinias, prieš kolius, egzą akcentuoja svarbiausius dalykus, gali kreiptis bet kokiu klausimu:) SUPER
Remigijus Bliumas (kognityvioji psichologija)
Stud, 2016-05-26
Žinių vertinimas yra neadekvatus, užklausia bet ko, pirštu bedęs į bet kurią vadovėlio vietą. Ateini tikrai pasiskaitęs, ir gal ne puikiai bet gerai pasimokęs, o teste perskaitai klausimą ir galvoji: apie ką čią? Testo laikas suspaustas - nespėji net pagalvot, turi iškart rašyt atsakymus, kitaip nespėsi. Tai galiausiai pasijauti niekam tikęs ir nieko neišmokęs. Liūdna...
Vita Valiukienė (Šiuolaikinė prancūzų kalba)
spraiu, 2016-05-21
Aušra Maldeikienė (Ekonometrija)
Grazvydas, 2016-05-08
Na super dėstytoja,
moka studentam perkteikti gana sudėtingas ekonomines problemas,
paprastais buitiniais pavyzdžiais. Visada įdomu jos klausytis.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.