Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Greita poros paieška:
Naujausi visų mokymo įstaigų atsiliepimai. Rodyti tik Nepasirinktas...
VDU, Jurgita Cvilikaitė (Anglų kalba)
Daktaras, 2017-11-14
Gera dėstytoja. Kompetencija negalėčiau abejoti, kadangi dėsto Teisinę anglų c1/c2 lygio, ir tikrai yra ko išmokti, klausti dėstytojos ir į visus klausimus yra atsakoma
VDU, Jovita Daukšytė (Rusų kalba)
Daktaras, 2017-11-14
Dėstytoja tyčiojasi iš studentų.. visi seni komentarai net iš 2009 metų yra visiška tiesa. Nežinoti, nesuprasti negalima. Paklausti taip pat, nes bus "atšauta" paniekinančia fraze. Užsisėdimas visiškai aiškus. Pats dėstymo būdas irgi gan nekoks. Ypač pradedančiajam lygiui, žodžiu paaiškinti gramatikos ar morfologines taisykles ir daugiau prie jų nebesugrįžti.. taip pat visa medžiaga rusų kalba, tai mokytis iš jos nelengva.. žodžiu nei vieno dėstytojos teigiamo aspekto nepastebėta.
VDU, Jolita Butkevičienė (Architektūra)
Fotelis, 2017-11-12
Dėstytoja, kuri yra geranoriška tuo atveju, jei mato, kad studentas stengiasi. Griežta, negailestinga mėgstantiems sukčiauti, bet teisinga. Atsiskaitymams užtenka skaidrių medžiagos, patartina lankyti paskaitas, nes jose viskas yra gana gerai ir suprantamai išaiškinama.
VDU, Ramunė Ilgūnaitienė (Anglų kalba)
Fotelis, 2017-11-12
Dėstytoja, kuri yra labai arogantiška, puikiai apibūdinimui tinkantis terminas "savage". Nepasakyčiau, kad pas šią dėstytoją labai galima pagilinti žinias, verčia mokytis daug žodyno, kuris nėra labai naudingas. Pažymius rašo tokius, kokios yra jūsų žinios, nesunku įtikti prezentacijų ir kalbėjimų metu, tad naudokitės proga ir už šiuos dalykus gaukit geresnius pažymius.
VDU, Tadas Rutkauskas (Senovės Artimųjų Rytų kultūros)
Fotelis, 2017-11-12
Dėstytojas, kuris žino tikrai daug, tačiau dėsto medžiagą labai nuobodžiai. Įdomu, kokiu tikslu reikia žinoti tiek datų, kai tuo tarpu informacija apie patį laikotarpį būtų daug naudingesnė "iškalimui". Mokytis reikia labai, labai daug. Patarimas būsimiems studentams: mokytis šį dalyką pradėkit nuo pirmos paskaitos, neatidėliokit.
VDU, Jurgita Bonda (Anglų kalba)
Studente, 2017-11-09
Malonus bendravimas, pagalba studentams, stengiasi visada išaiškinti suprantamai.
VDU, Inga Maksvytienė (Mikroekonomika)
Studente, 2017-11-09
Labai maloni, negaili savo laiko ir jėgų.
VDU, Aurelija Daukšaitė (Anglų kalba)
Studente, 2017-11-09
Pirmąjį semestro mėnesį dėstytoja buvo maloni, bendravimas vyko pakankamai sklandžiai. Tačiau labai greitai dėstytoja tarsi persimainė ir pasidarė visiškai kitokia. Manau kaip specialistė gan nebloga, bet nesugeba perteikti savo turimų žinių. Nemaloniausia, kad paklausus bet kokio klausimo ,atsakymas yra tiesiog išrėkiamas atgal ,pridedant arogantišką manierą. Įpūdis toks, kad žmogus jaučias visa galva aukštesnis už kitus. Labai nemalonios paskaitos!
VDU, Vykintas Baublys (Biologija)
eikitsikt12345, 2017-11-02
Dėsto įdomiai ir žaismingai, tik kad labai didelis tinginys, nes niekaip nebaigia taisyt kolokviumų. Dar kas labai nervina mane kaip minimaliai lietuvių kalbą mokantį žmogų - tai žiaurios gramatinės ir kalbos stiliaus klaidos skaidrėse, bendraties vartojimas po "kad" ir t.t. Nekalbu apie smulkmenas, visiems visko pasitaiko, bet kad dėstytojas taip neišmanytų lietuvių kalbos dar nesu mačiusi. Šiaip žmogus įdomus ir turi gerą humoro jausmą. Tik kartais persistengia, nes jo skaidrėse daug visokių kvailų paveiksliukų iš interneto, pvz. skyrių apie vandenį iliustravo moters su didelėm krūtim ir buteliuku nuotrauka (wtf?). Kadangi pats yra genetikas, labai puikiai išdėsto su tuo susijusią kurso dalį. Vis dėlto laikyčiau jį vienu geresnių ir įdomesnių dėstytojų. Vertinu 8/10 so far.
ASU, Eglė Sendzikienė (Chemija)
Marius Krasuskas, 2017-10-28
Destytoja suprantamai išaiškino temas, nesupratus noriai padėdavo, patardavo. Paskaitos neprailgdavo buvo malonu jas lankyti. Didelis Ačiū!
KTK, Vita Krivickienė (Informacinės technologijos)
Diamond201777, 2017-10-26
Dėstytoja vertina studentus neadekvačiai, be jokio pagrindo bando ,,sukirsti", ,,simpatijos" ,,antipatijos" klasėje. Bnedrauja nekorektiškai, leidžia sau perdaug iškeldama save virš kitų.
VDU, Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Oksana Kuzmuk, 2017-10-19
Learning course on Business Management and Decision Making with this outstanding professor is a luck. His lectures were interesting, practical, even fascinating. Professor Fomin made us think. Think and discover. Make conclusions. It seems to me now, that some of case studies materials I will remember for my lifetime. The lectures were interactive, involving us into speaking, sharing ideas. They were mind-blowing. The lector managed to grasp students' attention during the whole class. The teaching manner is friendly but highly demanding. The homeworks are very time-consming, but the grades are fair. If you miss at least some of the lectures, you'll regret it!
VDU, Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Viktorija, 2017-10-18
This professor likes different type of teaching. For the lecture we needed not only to do homework and write midterm as well as final exams. We also had to read and discuss, give examples according to that lecture's topic. We also played 'tower building' game. Moreover, we had to take a part in 'vibu' game. Those activities helped us to broaden our understanding about business management and decisions making. As you could understand, we had enough work, but finally I could say it was worth to do everything, as I learned a lot. :))
VDU, Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Rasa, 2017-10-10
Įdomus ir naudingas kursas. Dėstytojas kompetetingas, gerai išmano dėstomą dalyką, siekia su studentais diskutuoti ir kritiškai pažvelgti į knygose studentams kalamas teorijas, pateikia daug praktinių pavyzdžių. Geras dėstytojo humoro jausmas leidžia ne tik laisviau jaustis ir bendrauti, tačiau lengviau įsiminti informaciją. Kursas buvo anglų kalba, tačiau dėstoma aiškiai, labai suprantamai, todėl nėra ko bijoti ir tiems, kurių anglų kalbos žinios nėra labai stiprios.
VDU, Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Giedre, 2017-10-09
I really enjoyed this course! Lectures were very interesting and important for work skills and personal development too. Professor's teaching techniques are exciting and efficient, with many examples and different real stories.
I recommend to choose this course to everyone who wants to have meaningful time and expand a view to organization, management and decission making process.
VDU, Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Javed Iqbal, 2017-10-07
Professor teaching and class management style is unique which is quite rare in this region.He has good industry and academia knowledge and he follows non formal ways of throwing idea to student mind which is remarkable.I personally liked his broad exposure to mobility programs and way he motivate student on thinking process.
MRU, Tomas Vedlūga (Sprendimų priėmimo teorija)
maklaudas, 2017-09-08
Taip ir nesupratau kada juokauja, kada rimtai šneka. Tas nervina.
Dėstytojas keistas, daug ko nepagaunu.
Pats dalykas gal ir idomus, bet nemažai kosminių dalykų.
Labai priekabus prie neesminių dalykų, gali net išvaryti iš paskaitos.
Mūsų grupėje du buvo pagauti nusirašynėjantys. To geriau nedaryti.
Bet dėstytojas tikrai nestandartinis, dėl to didelis respect.
VDU, Džiugas Dvarionas (ES socialinė politika)
Kokonas, 2017-08-06
Puikus dėstytojas, paskaitose sužinoma medžiaga nėra "sausa", o tikrai gali būti panaudojama gyvenime. Nors atsiskaitymo darbai nėra sudėtingi, tačiau visiems dešimtukų tikrai nerašo.
LSMU (KMU), Gertrūda Skripkienė (Anatomija)
kometa, 2017-06-20
LSMU (KMU), Artūras Kašauskas (Medicininė chemija)
kometa, 2017-06-20
labai geranoriškas, bendraujantis dėstytojas. Svarbiausia, kad paaiškina viską tikrai paprastai ir suprantamai

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.