Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Svečių knyga

h4x0r   2016-11-09 15:22
alert("ayyy lmao")
Apie destytojų-nelietuvių lietuvių kalbos žinias :   2016-10-26 11:24
"Dėstytojas geras... kartais lietuvių kalbos žinios trugdo suprasti paskaitos esmę..."
Dėstytoja   2016-07-11 18:10
Norėčiau atsakyti į komentarą, kad studentai bijo dėstytojų nemalonės. Deja, studentai gali už iškaulytą tik penketą, tiek kerštauti interneto erdvėse, kad dėstytojas liks absoliutaus kvailio vietoje. Taigi, tik nereikia mušti į vienus vartus.
Autorius   2016-06-08 13:36
Ačiū už komentarą ir palinkėjimus. Deja studentų atstovybės privengia bendradarbiavimo dėl paprastos priežasties - studentai bijo užsitraukti dėstytojų nemalonę :(
Dėl sklaidos   2016-05-19 14:48
Manau, kad šis puslapis iš tiesų naudingas, ypač, jeigu būtų išlaikytas objektyvus vertinimas, kiek tai yra įmanoma.

Yra panašus JAV puslapis, gal kils kokių nors idėjų dėl vertinimo kriterijų :)
http://www.ratemyprofessors.com/ShowRatings.jsp?tid=1752429

Įdomiausia dalis šio puslapio yra ta, kad dėstytojai video filmuose pakomentuoja gautus vertinimus :)

Na o dabar dėl informacijos sklaidos - gal būtų naudinga FB paieškoti universitetų ir kolegijų studentų atstovybių ir per jas išplatinti informaciją apie šį puslapį :)

SĖKMĖS!
Domantė   2015-01-29 20:53
geras, reikalingas puslapis
agne3   2014-10-22 19:12
gal ir geras puslapis, bet nieko man reikiamo cia neradau. pvz. apie ŠU dėstytoją profesorių Aloyzą Gudavičių. gal kas galite parašyti ką tai apie jį, kokie jo darbo metodai ir vertinimo sistema?
rasa   2014-07-18 22:49
Prieš "ar"reikia kablelių, jei jau klausiama apie raštingus žmones. Šiaip gaila, kad svetainė "merdėja", žvelgiant į paskutinių komentarų datą. Idėja - puiki, strategija - galėjo būti geresnė.
Ar studentai žino (čia, be abejo, nėra esminis veiksnys, bet), kad docentai dabar kai kuriose įstaigose uždirba mažiau, nei mokytojai? Ir tai susiję tik su administracijos požiūriu (myliu-nemyliu). O studentai - myli:). Tai ką daryti?
  2014-07-18 22:38
Dixi   2013-12-28 19:31
Panašu, kad šis puslapiukas skirtas studentų išsiliejimui ir, kas be ko, pagiežos išgiežimui - ypač po to, kai nepasisekė gauti teigiamą pažymį arba gavai mažiau, nei tikėjaisi. Ką gi, ir tai neblogai, visgi tai erdvė gauti šiokią tokią psichologinę kompensaciją - "nuleisti garą" :).
Tik nereikėtų per daug ko tikėtis iš šio puslapio: viena vertus, jei pats konkretus dėstytojas čia užklys ir pasiskaitys apie save, tai perskaitęs nemalonius atsiliepimus (objektyvius ar subjektyvius), jis gali ramia sąžine į juos numoti ranka, nurašydamas jau minėtam "garo nuleidimui" ar "loser'io paputojimui", antra - šie atsiliepimai, kaip ir išvis dėstytojo darbo vertinimas, mūsų univeruose turi LABAI MAŽĄ įtaką dėstytojo karjerai - čia svarbiausia "mokslinių" straipsniukų rašinėjimas (dažniausiai - be jokio realaus impact'o mokslo plėtrai), o dėstymo gebėjimai yra trečiaeilės svarbos jo ped.vardams ir darbinėms pozicijoms... Such is life, kolegos, tad nesiparinkite :)
Administratorius   2013-05-29 22:12
gerb. Jolita - jeigu neradote, savo mokymo įstaigą (kolegiją) galite pridėti pati!
Tam tereikia prisijungti prie tinklapio ir apsilankyti čia: http://www.destytojai.lt/mokymo-istaigos
Žemaitė   2013-05-28 15:18
Puikus puslapis! Labai džiugu, kad kažkas tokį sugalvojo ;)
Jolita   2013-05-24 09:40
Sveiki,

Labai įdomu, kodėl atsiliepimai yra tik apie universitetų dėstytojus? Kodėl nėra kolegijų?
MudzhyJ   2012-09-26 15:31
http://www.destytojai.lt/mokymo-istaigos reikia LŽŪU pakeisti į ASU.
Taip pat būtų naudinga galėti sukurti nuorodas į atsiliepimus apie konkrečių institucijų dėstytojus, pvz. http://www.destytojai.lt/geriausi-destytojai/ASU referavimui išorinėse svetainėse.
Kai pernai rašiau apie FB ir srautą, turėjau omenyje, kad ten pareklamavus projektą to srauto galėtų ir pritrūkti. Tačiau dabar matau, kad svetainė dar neturi daug fanų ir netapo nacionalinės reikšmės reiškiniu, nors potencialo vis dar yra :) Sėkmės.
romanas   2012-07-14 21:24
Yra puikių architektų,kurių kažkodėl nekviečia dėstyti-taip studentai daug praranda.Yra piešimo dėstytojų,kurie patys nelabai moka piešti.
studentas   2012-05-12 09:39
Super idėja įvertinti dėstytojus. Tik dar trūktų paskaitų vedimo vertinimo. Neretas labai geras savo srities specialistas paskaitas veda tiesiog apgailėtinai.
Autorius   2012-03-12 20:52
vdustudisgmf,

Tikrai nėra ko bijoti. Vien iš savo patirties pamenu kiek kartų teko atkreipti dėmesį VDU dekanatui apie dėstytojus ir pan. ir niekas galvos nenukando :). Drąsesni ir žiniasklaidoje atsiliepimus rašė, ir nieko jiem nenutiko. Tad tikrai nebijokite kovoti už savo teises - juk Jūs ir universitetas esate lygiaverčiai partneriai, pasirašę bendradarbiavimo sutartį! Jeigu pats mokate už studijas - tai labai jaučiate. Jeigu moka valstybė - gal lygiavertiškumo ir nejaučiate, bet tai nieko nekeičia, nuo to Jūsų teisės nei lašeliu nesumažėja.
vdustudisgmf   2012-03-01 06:04
vdu studijų kokybė nėra tokia gera kaip rašoma internete. gal kažkam ir pasisekė, bet gamtos mokslų fakultete tai turim vargo su chemijom. šiuo metu dėsto mums chemiją jauna dėstytoja simona lenvinaite ir galim sakyti, kad jaunas kolektyvas nėra gerai. paprasčiausiai neprofesionali. negana to, kad didelėje auditorijoje bet kokiomis pastangomis vengia naudoti mikrofoną, mes nieko negirdim, tai ta dėstytoja niekada neatsakė nei į vieną mūsų klausimą, nei paskaitoje nei laboruose. esam sutrikę ir pasimetę, kad tokius dėstytojus laiko universitetas, apie kurį šitaip gerai atsiliepiama. Į dekanatą eiti bijom, nes bijom, o ir netikim, kad kažkas pasikeis. tikimės iš kitų dėstytojų pagalbos ir tiek. O dalykas yra svarbus ir tikrai labai sunkus.
Administratorius   2012-02-08 22:34
Ačiū svečiui už pastebėjimą. Žeminantys ir nekonstruktyvūs atsiliepimai pašalinti. Daugiau PAGARBOS, kolegos! Netgi tiems, kurie simpatijų Jums nekelia...
Svečias   2012-01-27 11:39
Manau, kad paskutinėji atsiliepimai ANTONOVO ir POEZDAUSKO apie LSMU (KMU) dėstytojus yra tiesiog SPAMA's, Be to, Prof. J.Sapagovas jau keturi metai, kai KMU nedėsto, ir JAU METAI, kaip MIRĖ.
Autorius   2011-06-12 13:30
Ačiū MudzhyJ už patarimus. Logotipą tikrai pakeisim šviežesniu. Siauras baneriukas irgi puiki mintis.
Dėl FB ir srauto pirkimo nelabai supratau, nes šiuo metu serveryje resursų per akis :).
Taip, kitiems universitetams Dėstytojai.lt irgi naudingas, bet rasti savanorių sudėtinga, nes daugumoje žmonės yra arba tinginukai arba užsiėmę savais reikalais.
Jeigu pats turit laiko ir noro nuveikti kažką daugiau, brūkštelkit man paštan.
MudzhyJ   2011-06-08 00:47
Dešinėje-viršuje esantis, už laptopo pasislėpęs asmuo ir tekstas mano nuomone atrodo daug geriau kaip potencialus baneris nei dabartinis variantas. Dabartinis ir dėl savo kvadrato formos yra mažiau patrauklus tuo atveju, jei norima baneriui skirti mažiau vietos.

O estetiškesnio "dėstytojai.lt" logo dizaino sprendimas būtų dar vienas puikus žingsnis į priekį, kurių matau nenustojate žengti ir kuo labai džiaugiuosi.

Ateityje būtų puiku, jei kiekviename universitete atsirastų žmogus, norintis propaguoti šį puslapį ir prisidėti prie atitinkamos skilties administravimo užtikrinant tikslumą.

Gal gilesnis žingsnis į FB ieškant papildomų informacijos kanalų artėjantį rudenį priverstų pagalvoti apie papildomų MB serveryje ir GB sraute pirkimą?

VDU, kaip daug pasirinkimo galimybių siūlančiam universitetui šis puslapis labiausiai ir tinka, bet, mano nuomone, dėstytojai.lt turi potencialo tapti nacionalinės reikšmės projektu, kuriame pateikiama informacija taptų alternatyvių žinių šaltiniu ne tik studentams, bet ir universitetų darbuotojams.

Sėkmės!
Liuks   2011-05-30 15:41
Puslapis geras, tik pasigedau KTU destytoju ivertinimu, turbut neperdaugiausiai studentu zino si puslapi. Nes ner mano gyvenima patrumpinusio destytojo.... Pono Narimanto Listopadskio. Ne viena KTU taikomosios matematikos bakalauranta "sutrypes" destytojas. kai pas ji daugiausia skolininku, ir del jo kaltes metai is meta gali negaut diplomo... atrodo tik vieno dalyko,ir tik suknisto 5 tereikia...
klausimas kyla: cia tiek kvailu studentu, kurie nesugeba iskalt ir tiek blogu destytoju, pas kuriuos tie studentai viska issilaiko ar... ar cia yra vieno destytojaus problema... jo pacio... gerbiu visus destytojus, bet kai kely susiduri su "kirviu" ta pagarba smunka... smunka , ta zodzio prasme, kad tie "kirvukai" bujoja visi apie juos zino... ir tyli ramiai... toleruoja... o studentai tikisi sekmes... praslyst arba ne...
Autorius   2011-03-20 15:15
Sifus:Žinoma, ačiū už pastabą, klaidingą nuotrauką pašalinome.
sifus   2011-03-14 19:30
manau kad puslapyje yra daug netikslumu.
pvz vietoj jolantos kuznecovienes, ideta jolantos reingardienes nuotrauka.
gal galite pataisyti tai?
Autorius   2011-01-29 13:45
Ačiū "aš" už komentarą. Jeigu dar kas nors susidūrėte su sunkumais, būtinai praneškite!
as   2011-01-27 12:28
puslapis tikrai geras, tik kad po registracijos labai ilgai tenka laukti laiskelio
Jurgis Pralgauskis   2011-01-15 10:47
Gal būtų noras prisijungti prie, manyčiau, masiškesnio projekto :)
http://ututi.lt/community/thread/15288 ?
Autorius   2010-11-12 22:10
DĖMESIO - dėstytojus visi galite pridėti patys!
Kaip tai padaryti skaitykite PAGALBOS skiltyje:

http://www.destytojai.lt/pagalba
studentė   2010-11-10 16:07
Galėtumėt prie MRU ir VDU pridėt dėstytoją Marių Jonaitį (Romėnų teisė), manau,kad daug jo studentų norėtų jį įvertint :DD
Autorius   2010-10-14 10:36
Mashka: mokymo įstaigas, kurių pasigedote, galite pridėti patys. Tam tereikia prisijungti prie tinklalapio ir apsilankyti čia: http://www.destytojai.lt/mokymo-istaigos
Šio puslapio apačioje rasite skiltį "Pridėti naują mokymo įstaigą"

PS: Lietuvos muzikos ir dailės akademijos nepavyko rasti, tik Lietuvos muzikos ir teatro akademija, tad prieš pridėdami mokymo įstaigą, prašau patikslinkite pavadinimą.
dzonis   2010-10-08 12:18
gerai varot :)
Mashka   2010-09-29 14:48
O kur gi mylymoji Lietuvos muzikos ir dailes akademija ???
Tebera   2010-06-03 23:53
fainas puslapis, maladec puslapio iniciatorius. rekomenduosiu draugams.
Linas   2010-06-01 16:20
geras puslapis ka ir bepridursi.
Autorius   2010-05-28 22:40
"niu" ...pridėjau dėstytuvą bet neberandu paieškoj....
Parašykite prašau man laišką info@destytojai.lt kokį dėstytoją pridėjote ir kokį universitetą buvote pasirinkęs, aš patikrinsiu.
niu   2010-05-27 22:51
...pridėjau dėstytuvą bet neberandu paieškoj....
Autorius   2010-05-23 22:10
Ačiū whitesensation už komentarą.
Norint pridėti dėstytoją, reikia būti prisijungus (prisiloginus). Tada "Išsamios paieškos" puslapyje matysite "+" ženklą dėstytojų skiltyje.
Artimiausiu metu įdiegsiu vieną patobulinimą, kad būtų lengviau rasti dėstytojo pridėjimą.
whitesensation   2010-05-23 21:35
Labai neaiškus puslapis, šiek tiek tavrkos reikia, kaip sakė veinas komentatorius, geriau jei abecėles tvarka būtų. Ir ar gali kas paaškinti kaip pridėtį dėstytoją ?
Ema   2010-05-19 13:11
Šiame puslapyje studentai patys suveda savo dėstytojų vardus ir pavardes, taigi pirmyn ;)
Mancius   2010-05-17 12:22
Nera puses destytoju lzuu
d   2009-11-01 18:36
Net stebiuosi kaip yra tokių žmonių kaip autorius ar grupė, kurie sukūrė šitą puslapį?
Savo iniciatyva?
NU TAIGI super nu. Vertinu labai gerai, net neradau prie ko prikibti visiškai, tik tikrai klausimas kiek dėstytojų užeis čia paskaityt ką apie juos rašo, bet, manau kad paskaito ir šiek tiek gaila, kai žmonės rašo kritiką, bet nemotyvuotai, o jau tokie komentarai kaip "sėdžiu pirmoj eilėj o jis smirda kaip traktorininkas" gal turėtų būti trinami lauk. :) Negražu kolegos, kolegės. Aš pats VDU studentas, bet jei gaunu blogą įvertinimą pirmiausia galvoju ką pats blogai padariau, o ne puolu kaltint dėstytoją. ;)
Tomazas   2009-06-28 11:51
Mokslo įstaigų mažoka -
siūlyčiau surašyti visas akredituotas kolegijas ( http://www.smm.lt/smt/docs/akredituotos_kolegijos.pdf )

o šiaip šaunus puslapiukas (Y)
Tik gaila. kad ne visi studentai apie jį žino
Autorius   2009-06-14 18:07
Dėkui už pastabą, pataisiau šią informaciją
A.Ismailov   2009-05-23 14:24
Pasirodo, as dar informatika ie viesaja teise destau!!!
A.Ismailov   2009-05-23 14:17
Gerb. redaktoriai-tvarkytojai,
VDU yra tik vienas A.Ismailov... ir tas nedesto nei filosofijos, nei ekonomikos, nei anglu kalbos... net neteko pavaduoti siu garbingu dalyku destytojus...
:)
Jūsų vardas   2009-04-20 19:32
Srities apie univerus/destytojus bendrai
Autorius   2009-03-27 21:54
Gerb. "Dėstytojau", puslapis mylimas ir prižiūrimas. Neseniai įvesta naujovių ir palengvinimų, sustiprintas saugumas. Kodėl pagalvojote priešingai?
dėstytojas   2009-03-26 10:42
kaip suprantu puslapis paliktas likimo valiai ir jo niekas neprižiūri
Autorius   2009-02-10 15:15
Atsižvelgdamas į Jūsų pageidavimus, ir radęs laisvesnio laiko minutę, atlikau pora pakeitimų ir papildymų, jei turite dar kokių minčių, rašykite.
Hehe   2009-01-30 01:50
Na taip, trūksta populiarumo. Daugiau kažkokių trūkumų nėra su tiek žmonių kiek čia dabar lankosi :)
Tik jei imtų daug lankytis tai manau atsirastų tokių vandalų kurie šį puslapį imtų niokoti :) na, o backup'us tai nedarysi kas pusę valandos ar kiek :)

adanas   2008-11-18 01:20
Mieli studentai,
Būkite pilietiški ir aktyvūs. Tik jūsų pajėgomis galima išnaikinti PARAZITUS. Juk matote kruvą nekompetencijos, išsidirbinėjimo, nesveiko potraukio žeminti ir t.t.
Sėkmės visiems ir dėkui svetainės autoriui, nes jis REALIAI reformuoja Lietuvos švietimo sitemą.
Slapyvardis   2008-11-06 20:46
Puikus, tik populiarumo trukstokoka.
wiliuzl   2008-09-21 18:38
Man norėtųsi kad būtų galimybė surasti paieškoje dėstytoją pagal pavardę, o ne tik pagal dalykus. Patogiau :}

Ačiū
Autorius   2008-08-25 20:02
Ačiū už pastebėjimą. Taip, vertinkim.lt nelegaliai pasisavino informaciją, kas yra paprasčiausia duomenų vagystė. Labai negražu ir nelegalu iš jų pusės. Vartotojų atsiliepimai, palikti destytojai.lt puslapyje, yra saugomi autorinių teisių įstatymo ir jų pasisavinti be autorių sutikimo niekas neturi teisės. Susisieksime su atitinkamom institucijom.
me...   2008-08-13 12:05
jei vertinkim.lt neturi nieko bendro su destytojai.lt, kodel visi komentarai ten "nuvogti" is destytojai.lt puslapio?? radau ir as ten savo komentara, nickas neparasytas, taciau zinau,ka as rasiau :) jei sie du puslapiai turetu kazka bendra, suprantu, kad kome ntarai butu perkelti, taiciau dabar jie kaip ir "pavogti"....
  2008-07-13 21:55
Autorius   2008-06-30 14:35
Vertinkim.lt yra naujas projektas, kuris nėra susijęs su destytojai.lt. Bet tegu žmonės daro savo puslapį, kuo daugiau, tuo linksmiau :), vartotojai pasirinks geriausią sprendimą.
MeOnly   2008-05-30 19:52
Klaidziodamas po platuji interneta aptikau, toki idomu puslapeli: vertinkim.lt (tai tikrai ne reklama :) O visas sio puslapelio idomumas tame, kad jame sudeti visi tie patys destytoju vertinimai, kurie yra destytojai.lt. Tai va man ir pasidare idomu gal cia koks bendras projektas? Ar cia tiesiog vertinkim.lt nukopijavo ivertinimus ir tiek...? :)
Neringa   2006-04-10 00:24
Puslapis tikrai vertas dėmesio. Manau studentams tikrai pasitarnaus. Būtų gerai, kad apie ta patį dėstytoją rašytų kuo daugiau studentų, nes taip lengviau padaryt išvadas pasirenkant laisvą dalyką. Super puslapis.
Vidokas   2006-02-10 10:23
VDU
pasiūlymas:
Siap man patiko tik butu maloniau kad dalykai butu sugrupuoti. pvz. A, B, C. dabar reikia kuistis po visa sarašą. Gal dar galima būtų padaryti destytojų gyvenimo aprašymus kur skelbia pats VDU. aišku jeigu tai leidžiama platinti.
sekmės.
Autorius   2005-12-03 19:55
Del vertinimu vidurkio, tai manau, kad tai geras visai dalykas, tik aisku ta vidurkio skaiciuka suvokt nera taip paprasta kaip kad 10balej skalej. Cia pagrinde bus naudojama kai rodys geriausiai ivertintus destytojus.
doesn't matter   2005-12-03 19:05
Tiktais ponai destytojai perskaite nuomones apie save pasidaryk isvadas, nes kitaip jum cia eit nebutina :))
Ausrune   2005-12-03 16:05
Del destytoju vertinimu, manau, neissamu. Nepakanka tu keliu rusiu, ir skale nelabai vykus, na kad skaiciuojamavidurkis. geriau siaip kokiais simboliais pazymeti kriteriju skale, o pazymys tebunie atskirai... tai tokie pastebejimai
Sveiki   2005-12-01 23:16
taigi, ka tik buvo "uzsukes destytuvas, paziuret ka apie ji raso", deja dar neraso, gal sitas puslapis labai naujas? Gerai, uzsuksim dazniau-studentai bukit ramus, sekmes visiems!
doesn't matter   2005-12-01 16:44
Per daug kazkaip wisi lenda destytojam i ****a cia...nors abejoju ar bent wienas destytuwas buwo cia uzsukes paziuret ka apie ji raso...
Lopez   2005-11-23 14:44
super ideja! Padeda orientuotis, pavyzdziui kai reik rinktis koki dalyka :)
Tetsuo   2005-11-22 23:54
Super puskapiukas brol. Svarbu kad zmones laikytusi objektyvumo ir nekeiktu bereikalo destytoju. Ir atvirksciai jei isties reik tai nepagailetu nuosirdaus ir tvirto zodzio.

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.