Sveiki,

Pagarbos ir objektyvumo, kolegos!

Nežinote kaip pridėti dėstytoją ar susieti jį su dalyku? Kaip tai padaryti skaitykite pagalbos puslapyje »

Neturite vartotojo? Registruokitės!

Prisijungti

Pamiršote slaptažodį?

Dėstytojai ir vertinimai

Draugai:
Interneto svetainių kūrimas
Grafikos dirbtuvės


Moksleiviams:
Pratybų atsakymai


Visi VDU dėstytojai ir jų dėstomi dalykai

AK dėstytojai, akn dėstytojai, Arlanė dėstytojai, ASU dėstytojai, ISM dėstytojai, KAUKO dėstytojai, KDI dėstytojai, KMAIK dėstytojai, KSU dėstytojai, KTK dėstytojai, KTU dėstytojai, KU dėstytojai, KVK dėstytojai, LSMU (KMU) dėstytojai, LSU (LKKA) dėstytojai, LVA dėstytojai, MRU dėstytojai, SMK dėstytojai, ŠU dėstytojai, ŠVK dėstytojai, UK dėstytojai, VGTU dėstytojai, VIKO dėstytojai, VPU dėstytojai, VSDK dėstytojai, VTVK dėstytojai, VU dėstytojai, VU khf dėstytojai,


Norite pridėti ir įvertinti savo dėstytoją? Prisijunkite prie svetainės!

Dėstytojas ir dėstomas dalykas
S. Aldeen (Arabų kalba)
Teresė Aleknavičiūtė (Anglų kalba)
Egidijus Aleksandravičius (Istorija)
Egidijus Aleksandravičius (Politologijos pagrindai)
Egidijus Aleksandravičius (Šiuolaikinės Lietuvos tapsmas)
Snieguolė Aleliūnė (Anglų kalba)
Snieguolė Aleliūnė (Socialinio darbo praktika ir metodika)
M. Ališauskienė (Sociologija)
M. Ališauskienė (Religija ir visuomenė)
Vytenis Almonaitis (Pagalbiniai istorijos mokslai)
Vytenis Almonaitis (Istorijos paminklų tyrimo metodika)
Vytenis Almonaitis (Paminklotyrinė praktika)
Vytenis Almonaitis (Istorinis Prūsijos likimas)
Vytenis Almonaitis (Istorijos paminklų pažinimas ir panauda)
Andriuškevičienė (Vokiečių filologijos specialybiniai dalykai)
Jūratė Andriuškevičienė (Vokiečių kalba)
Laima Anglickienė (Tradicinė gyvensena Baltijos regione)
Kastytis Antanaitis (Anglų kalba)
Kastytis Antanaitis (Istorija)
Apanavičius (Etnologija)
Agnė Augulevičiūtė (Vizualinė komunikacija (seminaras))
Juozas Augutis (Matematika)
Kristina Aurylaitė (Anglų kalba)
Lina Auškalnienė (Viešieji ryšiai)
Lina Auškalnienė (Viešieji ryšiai)
Viktoras Bachmetjevas (Filosofija)
Arvydas Bakanauskas (Marketingo vadyba)
Irena Bakanauskienė (Vadyba)
Irena Bakanauskienė (Personalo valdymas)
Auksė Balčytienė (Interneto žiniasklaida)
Auksė Balčytienė (Tarpkultūrinė komunikacija)
Asta Balčiūnaitienė (Anglų kalba)
Ingrida Balčiūnienė (Valstybinės kalbos praktika)
Ingrida Balčiūnienė (Specialybės kalbos kultūra (aplinkotyra, biologija ir fizika)
Rasa Baločkaitė (Lyčių sociologija)
Rasa Baločkaitė (Klasikinės sociologijos teorijos)
Rasa Baločkaitė (Sociologijos įvadas)
Giedrė Baltrušaitytė (Sociologija)
Giedrė Baltrušaitytė (Kiekybiniai socialinių mokslų metodai)
Bronislovas Balvočius (Informacinių technologijų valdymas)
Agnė Banaitienė (Anglų kalba)
K. Barancovaitė-Skindaravičienė (Japonų k.)
Giedrė Barkauskaitė (Folkloristikos įvadas)
Laima Barkauskė (Personalo valdymas)
Violeta Bartkuvienė (Organinė chemija)
Edita Bartnikaitė (Anglų kalba)
Virginija Bartusevičienė (Anglų kalba)
Vytautas Barzdaitis (Programavimo pagrindai)
Vytautas Barzdaitis (Programavimas UNIX aplinkoje)
Vykintas Baublys (Biologija)
Rita Bendaravičienė (Organizacinė komunikacija)
Tomas Berkmanas (Teise)
Tomas Berkmanas (Viešoji teisė)
Vitalija Bernatavičiūtė (Šiuolaikinė vokiečių kalba)
Lauras Bielinis (Informacinė visuomenė ir informacinės technologijos)
Agnė Bielinskienė (Specialybės kalbos kultūra)
Vilma Bijeikienė (Anglų kalba)
Mindaugas Bilius (Teise)
L. Boizou (Prancūzų kalba (lygiai))
Jurgita Bonda (Anglų kalba)
Arūnas Bražinskas (Lietuvių gestų kalba)
Violeta Bružienė (Anglų kalba)
Irena Buckley (XIX a. literatūra)
Irena Buckley (Retorika)
Irena Buckley (Senoji lietuvių literatūra)
Jurga Bučaitė-Vilkė (Socialinė kaita)
Jurga Bučaitė-Vilkė (Analitinio mąstymo logika)
Rimantė Budrytė - Kvietkauskienė (Tarptautinių santykių pagrindai)
Agnė Budriūnaitė (Filosofija)
Agnė Budriūnaitė (Rytų filosofijos pradmenys)
Agnė Budriūnaitė (Socialinė filosofija)
Bukšnytė (Psichologija)
Linas Bulota (Antika)
Linas Bulota (Civilizacijos istorija)
Rytis Bulota (Dabartinė politinė filosofija)
Rytis Bulota (Poltinė filosofija)
Jolita Butkevičienė (Architektūra)
Violeta Butkienė (Valstybinės kalbos praktika)
Violeta Butkienė (Latvių kalba)
Alvydas Butkus (Latvių kalba)
Mindaugas Butkus (Ekonometrika)
Odeta Buzaitė (Mikrobiologija)
Remigijus Civinskas („Valstybės tarnautojų etika“)
Remigijus Civinskas („Naujoji viešoji vadyba ir valstybės pertvarkos“)
Jurgita Cvilikaitė (Anglų kalba)
Jonas Čepinskis (Aplinkosaugos vadyba)
Jonas Čepinskis (Rinkos Logistika)
Viktorija Čepukienė (Psichologija)
Viktorija Čepukienė (Šeimos psichologija ir konsultavimas )
Nerijus Čepulis (Filosofija)
Nerijus Čepulis (Verslininkystės įvadas)
Remigijus Čiegis (Makroekonomika)
Remigijus Čiegis (Ekonominių teorijų istorija)
Remigijus Čiegis (Gamtos apsaugos ekonomika)
Jūratė Čirūnaitė (Lietuvių kalbos kultūra)
Jūratė Čirūnaitė (Specialybės kalbos kultūra)
Ineta Dabašinskienė(Savickienė) (Lietuvių kalbos morfologija)
Renata Dagiliūtė (Aplinkotyra)
Eugenijus Danilevičius (Ugdymas ir socializacija)
Eugenijus Danilevičius (Suaugusiųjų švietimo filosofija)
Milda Danytė (Anglų kalba)
Mindaugas Dapkus (Ekonomika)
Mindaugas Dapkus (Makroekonomika)
Valdonė Darškuvienė (Firmos finansų valdymas)
Vytautė Daugėlaitė (Anglų kalba)
Aurelija Daukšaitė (Anglų kalba)
Jovita Daukšytė (Rusų kalba)
J. Daukštytė (Rusų kalba)
Algirdas Davidavičius (Socialinė visuomenės struktūra)
Algirdas Davidavičius (Viešasis diskursas)
Sigita Dereškevičiūtė (Valstybinės kalbos praktika)
Algirdas Deveikis (Informatika)
Algirdas Deveikis (Objektinis Programavimas)
Monika Didžgalvytė (Mikroekonomika)
Monika Didžgalvytė (Tarptautinė prekyba)
Monika Didžgalvytė (Tarptautinė ekonomika)
Brigita Dimavičienė (Anglų kalba)
Leonidas Donskis (Šiuolaikinės Lietuvos tapsmas)
Bronius Dovydaitis (Ispanų kalba)
Džiugas Dvarionas (Socialinė ekonomika ir pilietinė visuomenė)
Džiugas Dvarionas (ES socialinė politika)
Rūta Eidukevičienė (Vokiečių filologijos specialybiniai dalykai)
Julija Eidukevičiūtė (Supervizijos)
Vladislav Fomin (E-komercija ir infrastruktūra)
Vladislav Fomin (Skvarbioji informatika)
Vladislav Fomin (ŽINIŲ VISUOMENĖS IT STRATEGIJOS)
Vladislav Fomin (Tiriamasis darbas darbas (3))
Vladislav Fomin (Magistro baigiamasis darbas)
Vladislav Fomin (Vadybos informacinės sistemos)
Vladislav Fomin (Vadybos ir verslo sprendimai)
Vladislav Fomin (Žaliųjų IT Sistemų strategijos)
Vladislav Fomin (Information Society Technologies)
Rasa Forencewicz-Knyza (Anglų kalba)
Asta Gaigalienė (Finansų pagrindai)
Genutė Gedvilienė (Edukologija)
Audronė Gedžiūtė (Anglų kalba)
Gintarė Gelūnaitė (Vokiečių kalba)
Bronius Genzelis (Lietuviu kulturos istorija)
Bronius Genzelis (Istorija)
Violeta Girniuvienė (Prancūzų kalba (lygiai))
Liudas Glemža (Istorija)
Jaq Greenspon (Kūrybinis rašymas)
Jaq Greenspon (Šiuolaikinis kinas ir jo raida)
Bronė Gudaitytė (Filosofija)
Bronė Gudaitytė (Vakarų mistika)
Jūra Gudliauskaitė (Socialinė gerovė)
N. Guimareas (Portugalų kalba)
Loreta Gustainienė (Visuomenės sveikata)
Asta Gustaitienė (Literatūra)
Asta Gustaitienė (Literatūra)
F. Huang (Kinų kalba)
Q. Yang (Kinų kalba)
Ramunė Ilgūnaitienė (Anglų kalba)
Jūratė Imbrasaitė (Politikos sociologija)
Jūratė Imbrasaitė (Teises sociologija)
Jūratė Imbrasaitė (Socialine nelygybe ir atskirtis)
Aleksandr Ismailov (Turkų kalba)
Aleksandr Ismailov (Tiurku pasaulis)
Aleksandr Ismailov (Tiurkų kraštų kultūra)
Violeta Ivanauskienė (Anglų kalba)
Violeta Ivanauskienė (Socialinio darbo pagrindai)
Bernaras Ivanovas (Lietuvos politine sistema ir politikos tradicija)
Bernaras Ivanovas (Etnosas ir politika)
R. Jaciulevičius (Politikos mokslai)
Artūras Jagelavičius (Netradicinės religijos)
Giedrius Janauskas (Baltijos regiono istorija )
Pranas Janauskas (Lietuvos valstybės ir visuomenės raida)
Pranas Janauskas (Istorija)
Pranas Janauskas (Šiuolaikinės Lietuvos tapsmas)
Danguolė Janickienė (Informatika)
Aušra Jankauskaitė (Anglų kalba)
Gediminas Jankauskas (Audiovizualinis menas)
Irena Januškaitienė (Aplinkotyra)
Irena Januškaitienė (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
Irena Januškaitienė (Augalų ekofiziologija)
Mindaugas Romualdas Japertas (Filosofija)
Regina Jasiulevičienė (Politikos mokslai)
Antje Johanning (Vokiečių filologijos specialybiniai dalykai)
Benas Jokšas (Matematika)
Marius Jonaitis (Romėnų teisė)
Jolita Jonynienė (Psichologija)
Dalius Jonkus (Filosofija)
Jurga Jonutytė (Filosofija)
Jurga Jonutytė (Šiuolaikinės filosofijos kryptys)
Ligita Judickaitė-Pašvenskienė (Anglų kalba)
Romualdas Juknys (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
Romualdas Juknys (Darnus vystymasis)
Romualdas Juknys (Poveikio aplinkai vertinimas)
Povilas Junas (politologijos pagrindai/seminaras)
Kristina Juraitė (Vizualinė komunikacija)
Nerijus Jurkonis (Kraštotvarka)
Nerijus Jurkonis (Vandens ekologija)
Giedrė Kacienė (Vandens ekologija)
Giedrė Kacienė (Aplinkos chemija)
Roma Kačinskaitė (Matematika)
Violeta Kalėdaitė (Anglų kalba)
Jonė Kalendienė (Makroekonomika)
Jonė Kalendienė (Žinių ekonomika)
Agnė Kalninytė (Specialybės kalbos kultūra)
Asta Kamandulienė (Darbo ekonomika)
Laura Kamandulytė (Lietuvių kalbos morfologija)
Kamuntavičienė (Istorija)
Gintautas Kamuntavičius (Astronomija)
Gintautas Kamuntavičius (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
Rūstis Kamuntavičius (Lietuvos valstybės ir visuomenės raida)
Rūstis Kamuntavičius (Istorija)
Rūstis Kamuntavičius (Šiuolaikinės Lietuvos tapsmas)
Arvydas Kanapickas (Astronomija)
Jurgita Kapočiūtė-Dzikienė (Kompiuterių architektūra)
Jurgita Kapočiūtė-Dzikienė (Logika)
Vitalija Kardokaitė (Tarptautiniai ekonominiai santykiai)
Vitalija Kardokaitė (Tarptautiniai ekonominiai santykiai)
Vitalija Kardokaitė (Nekilnojamojo turto ekonomika)
Gediminas Karoblis (Filosofija)
Gediminas Karoblis (Logika)
Antanas Karoblis (nebedėsto) (Matematika)
Ieva Karpavičiūtė (Regionų raida tarptautinėje sistemoje)
Natalija Kasatkina (Migracijos politika ir etniniai santykiai šiuolaikinėje vals)
Daina Kazlauskaitė (Prancūzų kalba (lygiai))
Kazlauskienė (Lietuvių kalbos fonetika)
Kazlauskienė (Lietuvių kalbos akcentologija)
Albina Kepalaitė (Pedagoginė psichologija)
Zigmantas Kiaupa (Istorija)
Jūratė Kiaupienė (Istorija)
D. Kielaitė (Vokiečių kalba)
Justinas Kisieliauskas (Integracijos ekonomika)
Justinas Kisieliauskas (ES ekonomika ir socialinė politika)
Nina Klebanskaja (Ekonomika)
Nina Klebanskaja (Marketingo vadyba)
Michael Klees (Vokiečių literatūra. Klasika;Vokiečių literatūra. Švietimo a)
Edgaras Klivis (Estetika ir meno filosofija)
Inga Koncevičienė (Finansai)
Inga Koncevičienė (Finansų pagrindai)
Kovalevskaitė (Lietuvių kalbos leksikologija)
Asija Kovtun (Literatūros stiliai ir žanrai)
Ričardas Krikštolaitis (Matematika)
Ričardas Krikštolaitis (Ekonometrika)
Tomas Krilavičius (Formalūs metodai modeliavime)
Tomas Krilavičius (Operacinės sistemos)
Dovilė Krimelienė (Anglų kalba)
Lina Marija Krunkaitytė (Anglų kalba)
I. Kudirkaitė (Japonų k.)
Dalia Kuizinienė (Literatūra)
Kristina Kundelienė (Finansų apskaita)
Eugenija Kupčinskienė (Augalų ekofiziologija)
R. Kupčiūnienė (Anglų kalba)
Jolanta Kuznecovienė (Socialiniai santykiai)
Jolanta Kuznecovienė (Socialinių tyrimų metodai)
Giedrius Kviklys (Politikos mokslai)
A. Laibokaitė (Anglų kalba)
Stefano Lanza (Italų kalba)
Vitalija Lanza (Italų kalba)
Indrė Lapytė (Anglų kalba)
Jonas Laurinaitis (Arabų kalba)
Jonas Laurinaitis (Islamas šiuolaikiniame pasaulyje)
Jonas Laurinaitis (Arabų kraštų kultūra )
Dovilė Laurinavičienė (Vandens ekologija)
Aistė Lazauskienė (Vietos valdžių sistemos)
Francois Le Corre (Prancūzų kalba (lygiai))
Renata Legenzova (Kaštų apskaita)
Renata Legenzova (Finansų apskaita)
Visvaldas Legkauskas (Socialinė psichologija)
Visvaldas Legkauskas (Psichologija)
Aurelija Leonavičienė (Prancūzų gramatika )
Dalia Leonavičienė (Anglų kalba)
Vylius Leonavičius (Socialinės teorijos)
Vylius Leonavičius (Kultūra ir visuomenė)
Vylius Leonavičius (Klasikinės sociologijos teorijos)
Vytautas Levandauskas (Architektūros istorija)
Kristina Levišauskaitė (Valstybės finansai)
Kristina Levišauskaitė (Bankininkystės pagrindai)
Janina Liatukaitė (Anglų kalba)
Vytautas Liesionis (Ekonomika)
Vytautas Liesionis (Vadyba)
Vytautas Liesionis (Gamtos apsaugos ekonomika)
Giedra Linkaitytė (Visuomenės institucijos)
Eglė Linkevičiūtė (Anglų kalba)
Nijolė Liobikienė (Sistemų taikymas socialiniame darbe)
Nijolė Liobikienė (Krizių intervencija)
Inga Litvinavičienė (Prancūzų kalba (lygiai))
Inga Litvinavičienė (Prancūzų kalba ir kultūra)
Inga Litvinavičienė (XIX-XX a. Prancūzijos literatūra (poezija))
Neringa Liubinienė (Socialinių tyrimų metodai)
V. Liukinevičiūtė (Anglų kalba)
Vitalija Liutvinskienė (Anglų kalba)
Neringa Lūžienė (Simbolika)
Neringa Lūžienė (Antikos kultūros istorija)
Neringa Lūžienė (Antikinio pasaulio kultūra)
Sigitas Lūžys (Lotynų kalba)
Nemira Mačianskienė (Anglų kalba)
Inga Maksvytienė (Ekonomika)
Inga Maksvytienė (Mikroekonomika)
Inga Maksvytienė (Europos Sąjungos ekonomika)
Gedas Malinauskas (Darbas su komanda)
Dinara Mambetkazieva (Rusų kalba)
Dinara Mambetkazieva (Kirgizų k.)
Marcelytė (Anglų kalba)
Rita Marčiulynienė (Informatika)
Rasa Markšaitytė (Socialinė psichologija)
Rasa Markšaitytė (Pažintinė praktika)
Martišius (Kognityvinė psichologija)
Dalia Masaitienė (Anglų kalba)
Raimundė Matiušaitytė (Ekonomika)
Jūratė Matulionienė (Anglų kalba)
Robertas MATUSA (Kompiuterių tinklai)
F. Mazzella (Italų kalba)
Rūta Mažeikienė (Dramos pagrindai)
Gintautas Mažeikis (Propagandos kritika)
Gintautas Mažeikis (Šiuolaikinės socialinės ir politinės filosofijos ištakos)
Gintautas Mažeikis (Moderni socialinė ir politinė filosofija)
Liudas Mažylis (Lietuvos politine sistema ir politikos tradicija)
Vida Melninkaitė (Duomenų bazės)
Gediminas Mesonis (Konstitucinė teisė)
Elena Mickūnaitė (Mokymosi visą gyvenimą dimensijos)
Artūras Mickus (Informatika)
Artūras Mickus (Taikomoji fizika)
Artūras Mickus (Kompiuterių architektūra)
Arvydas Mikalauskas (Valstybės tarnybos žmogiškųjų išteklių valdymas)
Arvydas Mikalauskas (Įvadas į viešąjį administravimą)
I. Miklaševič (Lenkų k.)
Aurelija Mykolaitytė (Dramos pagrindai)
Ugnius Mikučionis (Norvegų kalba (lygiai))
Vida Mildažienė (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
B. Miniotienė (Anglų kalba)
Joana Misevičienė (Anglų kalba)
A Mockienė (Sveikatos ugdymas)
Arūnas Molis (Tarptautinių santykių pagrindai)
Alfonsas Motuzas (Religijotyra)
Andrius Narbekovas (Bioetika)
Andrius Narbekovas (Europos Sąjungos ekonomika)
Živilė Navikienė (Nuolatinio mokymosi strategijos)
Odeta Norkutė (Ugdymas ir socializacija)
Birutė Obelenienė (Bioetika)
Birutė Obelenienė (Lytiškumo etika)
Marija Onisčik (Filosofija)
Kazimieras Padvelskis (Matematika)
Rytis Pakrosnis (Psichologija)
Rytis Pakrosnis (Bendroji psichologija)
Inga Papšytė (Ispanų kalba)
Algimantas Paulauskas (Biologija)
Algimantas Paulauskas (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
Aušrelė Paulauskienė (Anglų kalba)
Klaudija Pauliukevičiūtė (Psichologija)
Klaudija Pauliukevičiūtė (Psichologijos istorija)
š. Paunksnis (Regioninių studijų įvadas)
Sigita Pečiulyte (Matematika)
Viktoria Pehk-Ivaščenko (Rusų kalba)
Aidas Perminas (Asmenybės psichologija)
Nijolė Petkevičiūtė (Organizacinė elgsena)
Nijolė Petkevičiūtė (Tarpasmeninės ir Tarpkultūrinės Komunikacijos)
Lina Pilelienė (Gamtos apsaugos ekonomika)
Lina Pilelienė (Marketingo principai)
Saulius Pivoras (Valstybės tarnybos žmogiškųjų išteklių valdymas)
Rimantas Plungė (Medijų menas)
Romualdas Požerskis (Fotografija)
Aistė Pranckevičienė (Psichologinė diagnostika)
Liudas L. Pranevičius (jaunesnysis) (Taikomoji fizika)
Liudas L. Pranevičius (jaunesnysis) (Eksperimentinės fizikos metodai)
Liudvikas Pranevičius (vyresnysis) (Mikroelektronika)
Liudvikas Pranevičius (vyresnysis) (Gamtamokslinė pasaulio samprata)
Liudvikas Pranevičius (vyresnysis) (Plazmos fizika)
M. Puertas (Ispanų kalba)
M. Puertas (Katalonų kalba)
V. Pukelienė (Integracijos ekonomika)
Violeta Pukelienė (Vadybos ekonomika)
Daiva Pundziuvienė (Anglų kalba)
Daiva Puškoriūtė (Latvių kalba)
R. Račiūnaitė (Lietuvių kultūrinė antropologija)
Egdūnas Račius (Europos musulmonų bendruomenės)
Egdūnas Račius (Orientalizmas ir oksidentalizmas tarptautiniuose santykiuose)
Mantautas Račkauskas (Ekonomikos ir vadybos teorijos)
Irena Ragaišienė (Anglų kalba)
Irena Ragaišienė (Teksto analizė)
Saulė Raižienė (Socialinė psichologija)
Saulė Raižienė (Psichologija)
Saulė Raižienė (Bendravimo psichologija)
Svetlana Rašinskienė (Anglų kalba)
Audronė Raškauskienė (Anglų kalba)
Arimantas Raškinis (Logika)
Arimantas Raškinis (Analitinio mąstymo logika)
Dalius Raškinis (Makroekonomika)
Gailius Raškinis (Intelektika)
Jolanta Reingardienė (Lyčių sociologija)
Jolanta Reingardienė (Šeimos sociologija)
Jolanta Reingardienė (Socialinės problemos)
Diana Ribikauskienė (Anglų kalba)
Erika Rimkutė (Valstybinės kalbos praktika)
Birutė Romikaitytė (Ekonomika)
Birutė Romikaitytė (Mikroekonomika)
Birutė Romikaitytė (Europos Sąjungos ekonomika)
Birutė Romikaitytė (Žinių ekonomika)
Aldona Rusina (Ispanų kalba)
Tadas Rutkauskas (Civilizacijos istorija)
Tadas Rutkauskas (Archeologija)
Tadas Rutkauskas (Senovės Artimųjų Rytų kultūros)
Aušra Rutkienė (Rinktiniai matematikos skyriai sociologams)
Aušra Rutkienė (statistika)
Jūratė Ruzaitė (Anglų kalba)
Janina Sabaitė Melnikovienė (Viešieji ryšiai)
Rima Sabaliauskienė (Ispanų kalba)
Jonas Sapagovas (Matematika)
Tomas Saulius (Filosofija)
Dalia Senvaitytė (Lietuvių kultūrinė antropologija)
Dalia Senvaitytė (Etnologija)
Dalia Senvaitytė (Lietuvių kalendorinės šventės)
Dalia Senvaitytė (Etnokultūros studijų pagrindai)
Dalia Senvaitytė (Tarpkultūrinė psichologija)
Raimonda Simanaitienė (Senųjų civilizacijų, Antikos ir Viduramžių menas)
Raimonda Simanaitienė (Taikomosios dailės istorija)
Marius Sirutavičius (Lietuviu kulturos istorija)
Marius Sirutavičius (Istorija)
M. Sitzler (Vokiečių kalba)
Rimantas Skinkaitis (Kristologija)
Ignas Skučas (Informacinės sistemos)
Aušrinė Slavinskienė (Dailė)
Asta Sližytė (vadybiniai sprendimai)
Petras Smilgys (Italų kalba)
Snieškienė (Socialinė gerovė)
Danutė Stakeliūnaitė (Lietuvos politine sistema ir politikos tradicija)
Danutė Stakeliūnaitė (politinės institucijos)
Sonata Staniulienė (Organizacinė elgsena)
Sonata Staniulienė (Vadyba)
Evelina Stankevičienė (Kiekybiniai socialinių mokslų metodai)
Viktorija Starkauskienė (Makroekonomika)
Eglė Stasiūnaitienė (Ugdymas ir socializacija)
Eglė Stasiūnaitienė (Mokymosi strategijos)
Inga Stepukonienė (Specialus lietuvių literatūros kursas)
Eglė Stonkutė (Kaštų apskaita)
Eglė Stonkutė (Strateginis valdymas)
L. Stravinskaitė (Anglų kalba)
Vida Stravinskienė (Informatika)
Vida Stravinskienė (Bendroji ekologija)
Osvaldas Stripeikis (Verslininkystės įvadas)
Ilona Strumickienė (Valstybės migracijos politika)
Gintare Sujetoviene (Dirvožemio ekologija)
Saulius Šatkauskas (Neurofiziologija)
Laura Šeibokaitė (Raidos psichologija)
Deimantė Šėporaitytė (Socialiniai santykiai)
Deimantė Šėporaitytė (Kokybiniai tyrimų metodai)
Kęstutis Šidlauskas (Informatika)
Kęstutis Šidlauskas (Mobilios ir bevielio ryšio technologijos)
L. Šinkariova (Psichiatrija)
Joana Šinkūnaitė (Anglų kalba)
L. Šipavičius (Hebrajų kalba)
Miglė Šontienė-Petkevičienė (Prekės ženklo valdymas)
Andrius Švarplys (Socialinės teorijos)
Andrius Švarplys (Dabartinė politinė filosofija)
Žieda Tamašauskaitė (Suomių k.)
Žieda Tamašauskaitė (Šiaurės Europos šalių kultūra)
I. Tandzegolskienė (Nuolatinio mokymosi strategijos)
Artūras Tereškinas (Lyčių sociologija)
Vitalija Truskauskaitė (Teatras)
Vaida Tubelytė-Kirdienė (Genetika)
Virginija Tuomaitė (Anglų kalba)
Jūratė Tutlytė (Architektūra)
Jūratė Tutlytė (Įvadas į kūrybinių industrijų studijas)
Ingrida Unikaitė-Jakuntavičienė (Politologijos pagrindai)
N. Vaicekauskas (Lietuvių kultūrinė antropologija)
Jurgita Vaičenonienė (Anglų kalba)
Jonas Vaičenonis (Istorija)
Jonas Vaičenonis (Viešosios saugumo institucijos)
Tomas Vaišnoras (Tarptautinių santykių pagrindai)
Angelė Vaitekūnaitė (Anglų kalba)
Rita Valterytė (Kompiuterių tinklai)
Rasa Varsackytė (Istorija)
Rasa Varsackytė (Magija, religija ir mokslas XVI-XVIII a. Europoje)
Laura Varžinskienė (Kiekybiniai tyrimai socialiniame darbe)
Nijolė Večkienė (Bendruomenės organizavimas)
Linas Venclauskas (Žydų tautos istorija)
Linas Venclauskas (Vokietijos istorija)
Linas Venclauskas (Tarpkultūrinė komunikacija)
Asta Venskienė (Lietuvių kultūrinė antropologija)
Asta Venskienė (Etnologija)
Antanas Vidžiūnas (Programavimas UNIX aplinkoje)
Antanas Vidžiūnas (Vadybos informacinės sistemos)
Rimantas Viedrynaitis (Filosofija)
Vaidotas Viliūnas (Projektų valdymas)
Miguel Villanueva (Ispanų kalba)
Aušra Vinciūnienė (Viešieji ryšiai)
Vijole Visomirskyte (Teksto analizė)
Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė (Psichologija socialiniame darbe)
Daiva Vitkutė-Adžgauskienė (Operacinės sistemos)
Airina Volungevičienė (Švietimo informacinės technologijos ir sistemos)
Larisa Voronova (Anglų kalba)
piotr wnek (Anglų kalba)
D. Zabotkienė (Aerobika)
P. Zakarevičius (Vadyba)
F. Zamblera (Italų kalba)
F. Zamblera (Jidiš kalba)
Zamuiskaitė (Anglų kalba)
Arnas Zdanevičius (Socialinė kaita)
Janete Zygmantas (Anglų kalba)
Kristina Zikienė (Marketingo vadyba)
Lina Danutė Zutkienė (Anglų kalba)
Vaiva Zuzevičiūtė (Visuomenės institucijos)
Vaiva Zuzevičiūtė (Edukologija)
Vaiva Zuzevičiūtė (Nuolatinio mokymosi strategijos)
Vaiva Zuzevičiūtė (Projektų rengimas ir valdymas)
Indrė Žakevičienė (XX amžiaus pradžios literatūra)
Jūratė Žaltauskaitė (Ekotoksikologija)
Jūratė Žaltauskaitė (GIS (Geografinių informacinių sistemų) pagrindai)
Nijolė Žaltauskienė (Finansai)
Kristina Žardeckaitė - Matulaitienė (Bendravimo psichologija)
Kristina Žardeckaitė - Matulaitienė (Pažintinė praktika)
Kristina Žardeckaitė - Matulaitienė (Lyčių psichologija)
V.S Žilinskaitė (Prancūzų kalba (lygiai))
I. Žindžiuvienė (Anglų kalba)
Vigilija Žiūraitė (Ispanų kalba)
Žukauskas (Tarptautiniai ekonominiai santykiai)
Inga Žutautaitė (Matematika)
B. Bernaras (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
moreno bonza (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Mykolas Drunga (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Grigaitė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
G. Jarašiūnaitė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Kristina Juškaitė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Albina Kapalaite (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Tomas Kavaliauskas (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Modestas Kuodys (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
aušra labokaitė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Macelytė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Sigita Morkevičienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
R. Naujanienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
ingrida naujokaite (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
I. Pečiulienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Liudas Pranevičius (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Pundziuvienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Irena Ragaišienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Linas Saldukas (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Aušra Saudargienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Skrudupas (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
S. Skučas (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
E. Sliteris (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Petras Smilgys (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Jurgita Staniškytė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Liuda Šinkariova (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
D Tamulaitienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Ilona Tamutienė (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Tomas Sodeika (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Benas Ulevičius (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Donatas Vainalavičius (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)
Donatas Večerskis (dar nepriskirta dėstomų dalykų - spustelk kad priskirtum!)


Norite pridėti ir įvertinti savo dėstytoją? Prisijunkite prie svetainės!

Jeigu įvedant naują mokymo įstaigą įsivėlė klaida (ir ši įstaiga dar neturi nei vieno komentaro ar dėstytojo), galite ją tiesiog ištrinti ir pridėti kaip naują.
Ar tikrai trinti?

Klaida dialog_pranesk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.

Klaida dialog_paklausk_js
Jeigu matote šį tekstą, praneškite administratoriui. Dėkui.